<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Будь першим. Бути розумним. Benoy - Obzor24

Будь першим. Бути розумним. Benoy

Будь першим. Бути розумним. Benoy

Фірма Benoy з’явилася в Києві в 2017 році. Її заснувала група професіоналів, які багато років працюють в сфері програмного забезпечення, зокрема, його оновлень.

Для фірми дуже важливий кожен клієнт. Тому всього протягом трьох років вона вийшла на лідерську позицію і стала золотим партнером в реалізації рішень, пов’язаних c SAP. А саме SAP S / 4 HANA, SAP HANA, SAP Ariba, SAP Marketing Cloud, SAP Core HR, SAP SuccessFactors, SAP Database & Technology і т. П.

Співробітники постійно прагнуть вдосконалюватися на благо себе і компанії, тому щороку проходять аудит, підтверджують свій рівень в т. Н. Партнерському Центрі Експертизи (Pcoe, Partner Center of Exellence).

За результатами роботи в 2019 році фірма виявилася єдиною на Україні, яка заслужила статус SAP Recognized Expertise. І в подальшому прагне підкорювати нові вершини. Кожен співробітник при прийомі не роботу перевіряється на ентузіазм і бажання співпрацювати заради загального блага.

Все написане вище можуть сказати про себе багато компаній. Але саме для фірми «Benoy» це не порожні слова. Вона ставить перед собою певні цілі і досягає їх. Цінності визначені в основі всіх процесів розвитку фірми. Оцінка даних цінностей визначається картою компетенцій всіх співробітників. Фірма вірить, що основою команди обов’язково має бути щось більше, ніж просто навички проводити експертизу і дружний колектив. Фірма ставить перед собою мети, аналогів яким ще не було, і фокусується на тому, як найефективніше їх досягти. Визначає мінімальні і максимальні розумні прагнення. Намагається перевершити всіх конкурентів і порадувати кожного, з ким співпрацює.

При цьому «Benoy» усвідомлює, що значної частини своїх досягнень вона зобов’язана саме клієнтам. Бажання клієнтів мають найбільший пріоритет. Вона з турботою ставиться до всіх і намагається заслужити довіру, принести максимум користі.

Робочий процес організовується так, щоб всі люди могли проявити кращі якості. Зокрема, навички взаємодопомоги, вміння командної взаємодії. Це все реалізується на практиці і ведеться статистика.

Представники «Benoy» відповідають за свої слова. Якщо компанія бере зобов’язання, то гарантовано їх виконує. Обіцянка, яке дає співробітник «Benoy», він дає усвідомлено і обов’язково виконає.

Оскільки на ринку праці постійна нестача кадрів, система управління людьми потребує постійного перегляду. А продукти, якими займається фірма – SAP Successfactors, щоб управляти талантами – застосовують більш 4 тисяч клієнтів і понад 40 мільйонів працівників. Не дивно, що саме цей продукт є найбільш поширеним у світі хмарним бізнес-доповненням для контролю людського капіталу.

Повний набір модулів, щоб управляти персоналом, дає можливість передбачити перехід від планування конкретної стратегії до її успішному виконанню. Модулі можуть виконуватися в будь-якій послідовності, фірми можуть почати з найважливіших в даний час питань і поступово почати розвиватися в правильному напрямку.

Вам також має сподобатись...

Loading...