<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Зеленський: Має бути докорінно змінено підхід до розбудови країни - Obzor24

Зеленський: Має бути докорінно змінено підхід до розбудови країни

Президент України Володимир Зеленський в посланні до Верховної Ради заявив, що має бути докорінно змінено підхід до розбудови країни.

Зеленський: Має бути докорінно змінено підхід до розбудови країни

“Безперечно, ми запам’ятаємо 2020 рік надовго. Він приніс Україні чимало лих, які ми пережили разом з вами. COVID-19, збиття нашого літака в Ірані, масштабні лісові пожежі, паводок у Західній Україні, посуха на півдні. Катастрофа літака з військовими льотчиками та курсантами. Маємо зробити правильні висновки і стати сильнішими. Запобігати загрозам, щоб не долати наслідки. Маємо впровадити нову філософію – країна, яка готова до всього. Або здатна максимально протистояти новим загрозам. Цей принцип я хочу представити сьогодні, хоча його і не було в моїй програмі”, – заявив Зеленський у виступі у вівторок, передає Інтерфакс-Україна. 

Вам також має сподобатись...

Loading...