<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> На місце Фокіна у ТКГ нікого не розглядають - Obzor24

На місце Фокіна у ТКГ нікого не розглядають

На місце ексзаступника голови української делегації в Тристоронній контактній групі Вітольда Фокіна поки нікого не розглядають, заявив представник Донецької області на переговорах ТКГ Денис Казанський.

На місце Фокіна у ТКГ нікого не розглядають

уВ інтерв’ю Громадському радіо Казанський сказав, що посаду Фокіна в ТКГ фактично скасовано.

«Фактично у нього (Фокіна — ред.) не було якоїсь посади, він формально був заступником, але поки нікого не розглядають. Ця посада не є обов’язковою, главі делегації не обов’язково мати заступника, тому просто можна сказати, що ця посада скасована», — зазначив він.

87-річний Вітольд Фокін увійшов до складу української делегації в ТКГ щодо Донбасу 18 серпня. Менш ніж за два тижні він виступив за загальну амністію і особливий статус всього Донбасу.

Крім того, Фокін назвав контрольованих Кремлем бойовиків «повстанцями» і запропонував сформувати «міжнародний тимчасовий уряд» для проведення місцевих виборів на окупованих територіях Донбасу.

Після резонансних заяв його викликали в комітет з питань організації державної влади і місцевого самоврядування парламенту. Засідання мало відбутися 15 вересня, але Фокін відмовився приходити на комітет, пославшись на зайнятість.

На засіданні комітету 29 вересня він заявив, що не вірить в те, що Україна воює на Донбасі з РФ.

На наступний день Фокіна вивели зі складу української делегації в ТКГ.

Вам також має сподобатись...

Loading...