<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> У Кривому Розі у шахті "Жовтнева" другу добу страйкують 29 гірників - Obzor24

У Кривому Розі у шахті “Жовтнева” другу добу страйкують 29 гірників

Під землею у шахті “Жовтнева” (Кривий Ріг) другу добу страйкують 29 гірників, які вимагають підвищення зарплати та звільнення менеджерів підприємства, які, на думку шахтарів, не справляються зі своїми обов’язками.

У Кривому Розі у шахті "Жовтнева" другу добу страйкують 29 гірників

Як передає Обзор24 посилаючись на Укрінформ, про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець у Facebook.

“29 людей другу добу залишаються під землею в шахті “Жовтнева” м. Кривий Ріг”, – повідомив Волинець.

За його словами, на шахтарів, що лишилися в забої, чиниться психологічний тиск. Зокрема, розповсюджувалась інформація, що проти протестувальників у «Жовтневій» адміністрація планує застосувати фізичну силу – “силою виноситимуть їх з шахти, не будуть подавати їжу та воду”.

Однак вранці дзвонили шахтарі з Кривого Рогу, які уточнили, що їжу та воду протестувальникам повезли.

“Це гра на нервах. Здійснюється психологічний тиск. Але вибухнули соціальні мережі — тільки до групи голови первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України ПрАТ “Суха Балка” Сергія Барабашука за добу додалося пів тисячі осіб”, – зазначив Волинець.

Профспілковий лідер бачить вихід із ситуації у проведенні перемовин на принципах соціального діалогу і застерігає адміністрацію підприємства, щоб своїми діями вона не спровокувала ланцюгову реакцію.

Як відомо, 3 вересня у Кривому Розі 12 гірників нічної зміни шахти “Жовтнева” з видобутку залізної руди не піднялася на поверхню і оголосили акцію протесту. Пізніше до мітингувальників приєдналися і шахтарі, які відпрацювали ранкову зміну. Вони вимагали, щоб керівництво підвищило їм заробітну плату, звільнило менеджерів, які, на їхню думку, не справляються зі своїми обов’язками і заганяють підприємство у кризу. Також шахтарі вимагають повернення пільгового стажу за списками №1 і №2 та припинити порушення при атестації.

Крім того, станом на 3 вересня у Соснівці Львівської області уже шостий день триває протест гірників на шахті “Надія”. 18 з них залишилися під землею з вимогою виплатити їм заборговану за 5 місяців заробітну плату.

Вам також має сподобатись...

Loading...