<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Імплантація зубів в Україні - тренди 2020 р. - Obzor24

Імплантація зубів в Україні – тренди 2020 р.

На сьогодні імплантація зубів в Києві і по всій Україні – це сучасна, безболісна і безпечна альтернатива традиційному протезуванню. Цим терміном називається операція з установки в тканину щелепи спеціального титанового штифта, що грає роль кореня. Після приживлення на штифт ставиться коронка, і отримана конструкція повністю відтворює звичайний зуб. У процесі маніпуляції не задіюються «рідні» зуби людини і не використовуються знімні протези. Оскільки процедура дозволяє відновити втрачені зуби і отримати гарну усмішку, в Україні зараз така послуга досить широко затребувана.

Установка імплантатів в 2020 році: основні методи

На сьогодні в Україні існує два методи імплантації:

  • Класична (ще її називають двоетапною). Така маніпуляція показана у випадках, коли між видаленням зуба і його відновленням пройшло багато часу. Імплантат встановлюється в два етапи з інтервалом від одного до шести місяців. Спочатку стоматолог фіксує майбутній корінь в кістковій тканині, яка герметично закриває його і залишає до повного приживлення. Коли штифт приживеться, на нього буде поставлено штучний зуб. Термін, який проходить між двома етапами, хірург визначає індивідуально, з урахуванням стану зубних тканин пацієнта.
  • Безпосередня. Такий спосіб передбачає вживлення імплантату безпосередньо після екстракції зуба. Принцип роботи аналогічний класичній процедурі, але хірургу і пацієнтові вдається заощадити чимало часу. Кісткова тканина навколо штифта в цьому випадку починає формуватися і адаптуватися відразу. Але зробити безпосередню імплантацію вдається не завжди, тому в більшості випадків використовується класичний метод.

Сучасні технології імплантації в Україні дають можливість провести негайне навантаження, тобто поставити коронку на щойно встановлений імплантат. Одночасна імплантація та протезування забезпечують пацієнтові як функціональність, так і естетичний зовнішній вигляд. Така методика сьогодні застосовується дуже успішно, а в роботі переважно використовуються імплантаційні системи провідних світових виробників.

Сучасна стоматологія: красива усмішка назавжди

Імплантація зубів – тонка, копітка і трудомістка процедура, що вимагає від фахівця граничної зосередженості і певного досвіду. Тому пацієнту важливо бути впевненим в професіоналізмі хірурга і високій якості його роботи. У київській клініці «Дент Лайн» працюють лікарі, яким можна без вагань довірити установку імплантатів, незалежно від того звертаються до них студенти чи працівники аудиторської фірми, домогосподарки чи фахівці оціночної компанії, ресторатори, приватні підприємці чи будь-які інші пацієнти.

Головними перевагами стоматологічного центру є:

  1. Відповідність будь-яких хірургічних маніпуляцій міжнародним стандартам.
  2. Використання найкращих розробок і методик світового рівня.
  3. Наявність денного стаціонару та повноцінної операційної, в якій проводиться загальне знеболювання.
  4. Наявність свого навчального центру, в якому підвищують кваліфікацію доктора клініки.

Стоматологічна клініка в Києві «Дент Лайн» оснащена стоматологічними установками Sirona – уславленого німецького бренду, відомого високою якістю. Фахівці центру регулярно проходять навчання та стажування за кордоном. Результат їхньої роботи – тисячі задоволених пацієнтів, вдячних лікарям за свою здорову і гарну усмішку.

Вам також має сподобатись...

Loading...