<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Справжня сенсація! У Януковича і його молодої дружини народився син. “Молодий батько” - Obzor24

Справжня сенсація! У Януковича і його молодої дружини народився син. “Молодий батько”

У екс-президента України, втікача Віктора Януковича біля двох років тому народився син на ім’я Григорій.

Справжня сенсація! У Януковича і його молодої дружини народився син. “Молодий батько”

Про це на своєму телеграм-каналі повідомила українська журналістка Соня Кошкіна.

“І про любов. Віктора Федоровича Януковича можна вітати. Молодий батько.
Власне, вже більше півтора року – ближче до двох. Син Григорій. Від молодої дружини Люби “, – написала Кошкіна.

Відзначимо, що раніше в інтернеті вже ходили чутки про можливого третього сина Віктора Януковича від шлюбу з його новою коханою Любов’ю Полежай, проте достовірно про це нічого не відомо.

Нагадаємо, що у Віктора Януковича є двоє синів від офіційної дружини Людмили Янукович. Старший син – Олександр Янукович – під час його президентства був залучений в ряд скандалів, пов’язаних з відмиванням грошей.

Молодший син екс-президента, якого також звали Віктор, за офіційною версією загинув в березні 2015 року під час відпочинку в Іркутській області РФ.

Раніше ЗМІ з’ясували, де Янукович живе з цивільною дружиною Любов’ю Полежай зараз. Як виявилося, президент-втікач влаштувався на російському курорті Сочі. Там він відбудував собі шикарний особняк на вулиці Єсауленка в Хостинському районі. Місцеві жителі в жарт називають будинок «Межигір’ям». Він вважається своєрідним орієнтиром для ріелторів.

Нагадаємо також, що Віктор Янукович почав гектарами скуповувати землю в Сочі, за допомогою судів «віджимаючи» у місцевих жителів ділянку з озером в заповідній зоні.

Вам також має сподобатись...

Loading...