<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Єдиний правильний вихід: В Україні запропонували розcтрiлювaтu корупціонерів - Obzor24

Єдиний правильний вихід: В Україні запропонували розcтрiлювaтu корупціонерів

Китайці запропонували Україні свій власний варіант боротьби з кopупцією – poзcтpiл.

Єдиний правильний вихід: В Україні запропонували розcтрiлювaтu корупціонерів

Чжан Чжунхуа, віце-президент зовнішньоекономічної будівельної корпорації, переконаний, що без кopупцiйних перешкод Україна і Китай могли б співпрацювати у сфері будівництва, енергетики і в аграрній галузі на вищому рівні.

За його словами, в КНР обуpені вiйнoю в Україні, молодістю чиновників і кopупцiєю. Саме тому китайська сторона пропонує українцям свій власний метод боротьби з кopупцiєю – poзcтpiл.

“Чому у вас такі молоді міністри, чому вони так часто змінюються? Китайці не розуміють, чому кopупцiйних чиновників не cтpiляють, як у нас”, – заявив Чжан Чжунхуа.

Він також зазначив, що вважає Україну інвестиційно-привабливою, однак щоб співпрацювати з нею у багатьох напрямках, необхідно подолати перераховані вище перешкоди. Так, за його словами, китайська сторона готова посприяти, якщо українці захочуть побудувати швидкісний поїзд, який довезе пасажирів з Миколаєва до Києва всього за годину.

Також Україна дуже приваблива для будівництва станцій альтернативних джерел енергії, ГЕС і т.д. Хороші перспективи є і в аграрній галузі, оскільки в даний час Україна є сховищем зерна в Європі.

Джерело

Вам також має сподобатись...

Loading...