<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Дитяча стоматологія в Києві - як зробити правильний вибір? - Obzor24

Дитяча стоматологія в Києві – як зробити правильний вибір?

Що робити, якщо у дитини раптово розболівся зуб? Дитяча стоматологія в Києві New Smile – а це відома київська клініка, в якій одним з основних напрямів є лікування зубів у дітей, – радить якомога швидше звертатися до лікарів. Фахівці дитячої стоматології відносяться до тимчасових зубах так само дбайливо і акуратно, як і до лікування постійних, при цьому вживають усіх можливих заходів, аби молочні зуби збереглися б до їх природної зміни.

У клініці застосовуються тільки сучасні методики діагностування та лікування, особливо в дитячій стоматології. Професіонали в своїй роботі не сріблять зуби і не використовують токсичні речовини, до складу яких входить формальдегід. У стоматологічному центрі можуть запропонувати лікування зі знеболенням і ізоляцією системою раббердам. Тут вперше в Україні застосували протезування дитячих зубів з використанням коронок, виготовлених з оксиду цирконію, також використовується і лазерна методика. Підліткам для лікування постійних зубів пропонується особливий метод із застосуванням дентального мікроскопа.

Європейський рівень дитячої стоматології на Печерську

Фахівці клініки у своїй роботі дотримуються головного принципу: зуби кожної дитини повинні бути здоровими, і це необхідно зберігати. Вони оцінюють ризики появи карієсу за європейськими протоколами CAMBRA і персонально підбирають програму по його профілактиці, в яку входить інструктаж щодо вибору індивідуальних гігієнічних засобів із догляду за зубами та рекомендації щодо дієтичного харчування.

При необхідності дитини можуть направити на консультацію та обстеження до суміжних спеціалістів, а також на індивідуальній основі складуть графік по проведенню професійних гігієнічних процедур та ремінералізації зубів.

Персональний, особливий підхід до дітей

Кожен маленький пацієнт у клініці New Smile може розраховувати на індивідуальний підхід до лікування і отримати найкраще рішення по усуненню стоматологічних проблем, що підходить для конкретної дитини. Батьки, котрі мають щільний графік роботи, працюючи у великій міжнародній корпорації або провідній консалтинговій групі, у популярному ресторані, будівельній фірмі, що споруджує швидкомонтовані будівлі в Києві, чи будь-якому іншому підприємстві, відзначають зручність попереднього запису до клініки й оперативність роботи лікарів.

При цьому фахівці намагаються обходитися меншою кількістю інвазивних процедур, роблячи лікування максимально ефективним. Вони не будуть проводити непотрібних або зайвих процедур, а вилікують зуби так, щоб не довелося їх переліковувати ще і ще раз.

Відновлення молочних зубів

Упродовж більше 10 років лікарі стоматологічної клініки дарують дітям естетичні та красиві усмішки. Вони пропонують найсучасніші й унікальні методики з відновлення зруйнованих тимчасових дитячих зубів. Це реставрація, використання коронок з інноваційних матеріалів і застосування незнімних дитячих протезів замість відсутніх молочних зубів.

Стоматологи з багаторічним досвідом пропонують і авторські методи відновлення дитячих зубів, стверджуючи, що штучні протези, якщо за ними правильно доглядати, ідеально замінять зруйновані молочні зуби до того моменту, коли почнуть з’являтися постійні.

Зважений підхід до застосування наркозу у дітей

Надаючи стоматологічну допомогу дітям, лікарі центру не наполягають на застосуванні наркозу. Перед тим, як призначити дитині медикаментозний сон для проведення лікувальних процедур, фахівці оцінюють обсяг роботи, враховують особливості маленького пацієнта і докладають максимум зусиль, щоб не застосовувати наркоз.

Вони також вивчають психоемоційний стан дітей і в ігровій формі підводять їх до лікування зубів. Іноді стоматологи клініки використовують заспокійливу седацію із застосуванням закису азоту (звеселяючий газ), оскільки це найбільш безпечний вид знеболювання.

Дитяча стоматологія працює в місті Києві на Печерську на вул. Чигоріна, д. 59 з 8 до 20 години, крім неділі. Щоб записатися на консультацію або прийом, потрібно відвідати офіційний сайт клініки www.newsmile.com.ua, де в спеціальному розділі заповнити невелику форму. Зробити це можна і за номером телефону 044-337-77-59.

Вам також має сподобатись...

Loading...