<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> “Вciх їх в кaмeру!” Президент нaкaзaв рoзвeрнyти лiтaк з кoрyпціoнeрaмu нaд Єврoпoю (відео) - Obzor24

“Вciх їх в кaмeру!” Президент нaкaзaв рoзвeрнyти лiтaк з кoрyпціoнeрaмu нaд Єврoпoю (відео)

“Вciх їх в кaмeру!” Президент нaкaзaв рoзвeрнyти лiтaк з кoрyпціoнeрaмu нaд Єврoпoю (відео)

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вперше прокоментував затримання директорів цукрових заводів, передає Обзор24 посилаючись на БЕЛТА .

24 січня літак “Бєлавіа” виконував регулярний рейс з Мінська в Мюнхен. У шляху борт розгорнули і посадили в прикордонному білоруському Гродно.

Після цього, за словами пасажирів, в літак зайшли люди в формі, зачитали ряд прізвищ і вивели з салону кілька людей. Подія командир повітряного судна пояснив “неполадками”.

У вівторок, 4 лютого, Лукашенко заявив журналістам, що це він наказав розвернути літак, на якому корупціонери могли втекти в Європу.

“Там попалися і з погонами люди. Сказав: всіх під мітлу в камеру. Всіх. Навіть ось літак, не можна було раніше затримати одного з діячів. Повернути сказав літак із Західної Європи, посадити і вийняти їх звідти. Повернули літак, дістали і відправили в слідчий ізолятор. Найжорстокіше буде ставлення до цього “, – розповів глава держави.

Раніше ЗМІ повідомили про затримання директорів всіх чотирьох цукрових заводів Білорусі, а також керівника Білоруської цукрової компанії в Москві. За даними ЗМІ, загальна кількість затриманих за “цукрового справі” може перевищувати 10 осіб.

Лукашенко звинуватив затриманих в махінаціях при продажу цукру та інших аферах.

“Протягом доби замели всіх, це була моя жорстка команда. Всі дали свідчення. Ніхто їх не гнобив, не бив, пальці в двері не засовував – посадили і сказали: тільки правду. Все написали, з ким були пов’язані, кому возили, кому давали. Провели обшуки, власності неміряно: там десятки найсучасніших автомобілів, квартири десятками, особняки і величезна кількість грошей “, – повідомив Лукашенко.

“У мене ні до кого немає особистих претензій. Я захищаю інтереси держави. І знаєте, що ще просто бісить: коли ти там битися за цю копійку по нафті, газу, металів, ще по чомусь, тут намагаємося добудувати, щоб люди зарплату мали, ці покидьки нахабно серед білого дня крадуть. Хіба це нормально? Ненормально. Тому це наука для всіх директорів “, – резюмував білоруський лідер.

Вам також має сподобатись...

Loading...