<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> «Слава Україні!»: Гіркін заявив, що ЗСУ підняли прапор України під Донецьком в 300 метрах від позицій ворога - Obzor24

«Слава Україні!»: Гіркін заявив, що ЗСУ підняли прапор України під Донецьком в 300 метрах від позицій ворога

Російські найманці буквально щодня обстрілюють позиції Збройних сил України , не дивлячись на досягнуті в Мінську домовленості про припинення вогню на Донбасі.

«Слава Україні!»: Гіркін заявив, що ЗСУ підняли прапор України під Донецьком в 300 метрах від позицій ворога

Нажаль, не рідко такого типу обстріли закінчуються для наших військ безповоротними втратами. Раптом, зі слів одного з головних найманців в Донецькій області Ігоря Гіркіна стало відомо, що поруч з окупованим містом спостерігається певне просування ЗСУ.

Таким чином, українські військові в районі непідконтрольного Україні Донецька просунулися вперед і встановили прапор України в декількох сотнях метрів від позицій НЗФ. Про це повідомив український блогер Necro Mancer, коментуючи повідомлення в мережі колишнього «міністра оборони ДНР» Ігоря Гіркіна.

На знімку можна побачити синьо-жовтий прапор України і червоно-чорний прапор визвольної боротьби українського народу, встановлений в сірій зоні у Пісок.

В цей же час сам Гіркін пише: «На Пісках в районі кільцевої дороги, українці поставили свій прапор в 300 метрах від наших позицій, так як стріляти забороняють – все просто на нього дивляться».

В даний час ніякого офіційного підтвердження такій інформації немає.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...