<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Для нормального життя українцю вистачить 4 тисячі гривень - скандальна заява Гончарука - Obzor24

Для нормального життя українцю вистачить 4 тисячі гривень – скандальна заява Гончарука

Олексій Гончарук виступив із заявою, що прожитковий мініму занадто низький (прим. а ми цього не знали, от новина) і розповів своє бачення майбутнього покращення.

Для нормального життя українцю вистачить 4 тисячі гривень - скандальна заява Гончарука

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук виступив на брифінгу. Темою виступу став прожитковий мінімум в країні. За його словами, на сьогодні ця сума становить більше ніж 2007 грн.

Так, він вважає, що для нормального життя прожитковий мінімум повинен бути понад 4 тисячі гривень. Тим не менше, для такого ходу подій економіка повинна зрости мінімум на 33%.

«На нинішній прожитковий мінімум прожити складно. Це, скоріше, формальний мінімум. Реальна сума грошей, яка потрібна людині для того, щоб нормально жити, є набагато більшою», — йшлось у його заяві.

Прем’єр-міністр додав, що у найближчі роки такої картини досягти буде складно, однак Кабмін працюватиме у цьому напрямку.

Нагадаємо, у проекті держбюджету на наступний рік прожитковий з 1 січня передбачено на рівні 2102 грн на місяць, з 1 липня — 2197 грн в місяць, з 1 грудня — 2270 грн в місяць. Мова йде про працездатних осіб.

Джерело

Вам також має сподобатись...

Loading...