<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Весільні сукні, прощальний політ та море квітів: поховали бортпровідників та пілотів пекельного рейсу “Тегеран-Київ” (ВІДЕО) - Obzor24

Весільні сукні, прощальний політ та море квітів: поховали бортпровідників та пілотів пекельного рейсу “Тегеран-Київ” (ВІДЕО)

У Івано-Франківську сотні людей вийшли на площу попрощатися із загиблою в авіакатастрофі літака МАУ під Тегенаром бортпровідницею Марією Микитюк.

Весільні сукні, прощальний політ та море квітів: поховали бортпровідників та пілотів пекельного рейсу “Тегеран-Київ” (ВІДЕО)

Прощання із дівчиною відбулося 20 січня в місцевому Будинку смутку, передає франківське видання “Галка”.

Потім домовину з тілом перевезли в рідне село Марії Старі Кривотули, де її і похоронили.

24-річна Марія Микитюк із Прикарпаття була бортпровідницею на літаку МАУ. Дівчина – єдина дитина в родині. Вона закінчила Національний авіаційний університет у 2018 році. Наступного року Марія планувала весілля.

В одній зі своїх останніх сторіз у Instagram вона писала про любов до рідного міста.

“Така собі блогерка. 23 країни, ніякої корисної інформації під фото”, – характеризувала себе Марія.

Водночас під одним із останніх кадрів дівчини її підписники зазначають, що та була позитивною людиною, і висловлюють слова співчуття її рідним і близьким.

Окрім того, у Києві на Берковецькому кладовищі поховали пілотів літака МАУ Олексія  Наумкіна та Володимира Гапоненка і бортпровідницю Валерію Овчарук, які загинули в авіакатастрофі в Ірані.

На іншому кінці міста, у Дарниці ховають ще одну бортпровідницю, Юлію Сологуб. Дівчина встигла політати лише півроку.

Батьки розбиті горем.

Також сьогодні, 20 січня, в смт Козелець Чернігівської області були похорони загиблого бортпровідника Ігоря Матькова. Відспівування й прощання відбулося в соборі Різдва Богородиці.

Жертву катастрофи доправили додому пізно ввечері 19 січня. Біля будинку, де жив Матьков, загиблого зустрічали люди зі свічками.

Київщина, село Білогородка. Батьки, чоловік і двоє синів не відходять від труни. Олена Малахова була пасажиркою цього рейсу. І сама працювала в авіації. До Тегерана літала у відрядження. І обіцяла всім, що скоро повернеться. Післязавтра їй мало виповнитися 39 років.

Пілота Сергія Хоменка поховають завтра у Борисполі. А над його командирами звучить остання молитва.

Джерело

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...