<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Перенесення Різдва на 25 грудня: Єпіфанія приголомшили заявою, українці не могли передбачити такого - Obzor24

Перенесення Різдва на 25 грудня: Єпіфанія приголомшили заявою, українці не могли передбачити такого

Поспішна церковна реформа може посилити негативні настрої в українському суспільстві

Перенесення Різдва на 25 грудня: Єпіфанія приголомшили заявою, українці не могли передбачити такого

Про це повідомив глава прес-служби ПЦУ Євстратій Зоря, передає Обзор24 з посиланням на Politeka.net.

За його словами, Україні поки не варто поспішати з перенесенням дати Різдва і переходом ПЦУ на григоріанський календар.

Соратник Епіфанія не сумнівається, перехід на григоріанський календар може викликати дуже негативні наслідки в українському суспільстві.

Крім цього, як стверджує Євстратій Зоря, ризики від поспішної церковної реформи зараз – очевидні і реальні, на відміну від користі для віруючих.

«Поспішна календарна реформа (і навіть непродумані одні спроби зараз прорекламували її пропозиціями «подвоєння святкування») потенційно «законсервують» в Московському Патріархаті тисячі громад з мільйонами віруючих і внесе сум’яття в українське православ’я на десятиліття вперед», – додав глава прес-служби ПЦУ у своєму Facebook.

Раніше предстоятель Православної церкви України Епіфаній розкрив нюанси перенесення дати Різдва. Він зазначив, що на те, щоб перейти від звичного святкування Різдва 7 січня на нову дату українцям може знадобитися невизначену кількість часу.

«Більшість помісних православних церков святкують Різдво за новим, григоріанського календаря. І ми це можемо робити в майбутньому, якщо це буде сприймати український народ», — заявив Епіфаній.

За словами предстоятеля ПЦУ, про остаточні зміни в церкві можна буде говорити тільки якщо більшість українських християн почне святкувати Різдво 25 грудня.

«Якщо церква побачить, що більшість православних християн в Україні готові сприйняти це, хочуть святкувати саме за новим стилем, тоді не виникне жодних проблем», — вважає глава ПЦУ.

Вам також має сподобатись...

Loading...