<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Тимошенко: Зеленським повинна зайнятися СБУ, він маріонетка в чужих руках - Obzor24

Тимошенко: Зеленським повинна зайнятися СБУ, він маріонетка в чужих руках

Юлія Тимошенко вважає, що Зеленський не проводить самостійну державну політику, а є маріонеткою в руках великих фінансових корпорацій. Тому їм повинна зайнятися СБУ.

Тимошенко: Зеленським повинна зайнятися СБУ, він маріонетка в чужих руках

Лідер Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила, що Зеленський є маріонеткою в чужих для України, руках. Про це лідер “Батьківщини” заявила в інтерв’ю виданню “Фокус”.

Тимошенко вважає Зеленського маріонеткою в руках великих зарубіжних фінансових корпорацій. Яких саме – вона поки не називає. Юлія Володимирівна вважає, що цим питанням повинна потурбуватися СБУ. Вона ж переконана, що нинішній уряд, з благословення президента, втілює в життя рішення, що йдуть врозріз з політикою держави. “Я просто знаю. Що сьогодні в усі органи влади включені люди, які живуть і працюють на гранти, які раніше працювали на гранти, і які реально сьогодні проводять законопроекти і рішення уряду, які не збігаються з інтересами українського народу і України в цілому”, – заявила Юлія Володимирівна.

Також Тимошенко заявила, що як мінімум дев’ять міністрів кабінету міністрів які лобіюють інтереси закордонних корпорацій, а в декількох міністрів взагалі паспорти іноземних держав. Про це Юлія Володимирівна заявила також і в ефірі каналу 112.

Також Тимошенко додала, що в першому читанні Зеленський проштовхнув закон про продаж землі в якому до земель сільськогосподарького призначення прирівняли й озера, ліси та навіть заповідники, які тепер згідно з законом можно буде продавати так само як і землю.

За матеріалами Діалог.

Вам також має сподобатись...

Loading...