<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Дружину президента застали зненацька: як виглядає перша леді Олена Зеленська без макіяжу, ви будите вражені - Obzor24

Дружину президента застали зненацька: як виглядає перша леді Олена Зеленська без макіяжу, ви будите вражені

Перша леді була в стриманому, але дуже стильному вбранні, яке порадувало багатьох її шанувальників

Дружину президента застали зненацька: як виглядає перша леді Олена Зеленська без макіяжу, ви будите вражені

У мережі спливло досить рідкісне фото першої леді України Олени Зеленської, на якому вона з’явилася без макіяжу. Знімок реально вражає, адже дружина президента виглядає природно і зачаровує своєю красою, пише Обзор24 посилаючись на Знай

Так, в мережі Instagram з’явилося нове фото, яке було зроблено під час запису аудіокниги в рамках благодійної програми “Книгищоговорять”, де Олена Зеленська прочитала дві японські дитячі казки для малюків з особливостями зору.

На знімку Олена в стриманому, але дуже стильному вбранні, який порадував багатьох її шанувальників. Олена була в чорному total look, який складався з облягаючої водолазки і широких штанів зі шкіряним ременем, що підкреслює талію.

Варто зазначити, що в цей день дружина Зеленського була без макіяжу, що абсолютно не позначилося на її зовнішності. Олена, як завжди, була прекрасна.

Вам також має сподобатись...

Loading...