<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Глава МЗС України: “Нам довелося тримати Зеленського за руки в Станиці Луганській” - Obzor24

Глава МЗС України: “Нам довелося тримати Зеленського за руки в Станиці Луганській”

Глава МЗС України Сергій Пристайко розповів примітну історію з останньої поїздки президента Володимира Зеленського на лінію фронту до Станиці Луганській. Президент був сильно вражений, тим що там діється.

Глава МЗС України: “Нам довелося тримати Зеленського за руки в Станиці Луганській”

Гучну заяву Пристайко зробив в ефірі ток-шоу “Право на владу” на телеканалі 1 + 1, передає Обзор24 посилаючись Діалог.UA.

Пристайко ввечері в четвер, 3 жовтня, взяв участь в  ток-шоу “Право на владу”. Новий випуск був присвячений скандальній “формулі Штайнмайера”. Глава МЗС України там виступав в ролі адвоката Зеленського, запевняючи, що його головна мета – припинення війни на Донбасі. Як доказ він навів історію, яка з президентом сталася при  відвідуванні Станиці Луганській.

“Чесно кажучи, нам довелося тримати його за руки, щоб він не пішов пішки до самого Луганська. Тому що він сказав:” Це все моя земля, це все – українська земля “. Те, що ми бачили, що люди там живуть, як вони тягають цими тачками через розбомблений міст, він їм сказав, не приховуючись за спинами охорони: “Я відремонтую цей міст”. Якщо ви бачили, з сьогоднішнього дня люди почали переходити по цьому тимчасовому мосту. І будується новий міст “, – повідомив Пристайко.

Вам також має сподобатись...

Loading...