<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Карма? У Криму загорівся російський ракетний катер - Obzor24

Карма? У Криму загорівся російський ракетний катер

В окупованому Росією Криму загорівся військовий ракетний катер «Шуя».

Карма? У Криму загорівся російський ракетний катер

Корабель був пришвартований на ремонт у порту Севастополя, передає Обзор 24 посилаючись на Патріоти України з посиланням на телеграм-канал «112».

«Пожежа почалася в моторному відсіку, проте виявилася не такою серйозною, як здавалося спочатку, і її ранг знизили з 4-го на 2-й», – йдеться в повідомленні.

Нині до місця НП прибули рятувальники, вони проводять розвідку. Через вогонь на судні виникло сильне задимлення. Зазначається, що весь екіпаж, 46 осіб, евакуювали з катера. Попередньо, ніхто не загинув і не постраждав під час пожежі.

Р-71 «Шуя» (бортовий номер 962) – великий ракетний катер проєкту 12417, призначений для знищення бойових кораблів, транспорту і десантних засобів противника, посилення ППО груп кораблів, транспортів, ракетних і торпедних катерів від низько летючих засобів повітряного нападу, прикриття цих груп від атак легких сил противника.

Вам також має сподобатись...

Loading...