<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Зеленський перехитрив Трампа! Такого повороту не очікував ніхто, світова преса у захваті - Obzor24

Зеленський перехитрив Трампа! Такого повороту не очікував ніхто, світова преса у захваті

Скандал щодо Трампа і його розмови з президентом України залишається на перших шпальтах світових видань. Зокрема, західна преса пише про таке: Чи вправно зіграв свою роль Зеленський у розмові з Трампом?

Зеленський перехитрив Трампа! Такого повороту не очікував ніхто, світова преса у захваті

Існує питання, хто ким маніпулював у розмові між Трампом та Зеленським, пише для Politico Ніна Янкович, дослідниця американського аналітичного центру, пише Обзор24 посилаючись на korupciya.

“Хоча чимало коментаторів називають Зеленського “українським Дональдом Трампом” через брак політичного досвіду і кар’єру в шоубізнесі, насправді Зеленський є вправним політичним актором, зокрема й під час важливих телефонних дзвінків з лідером вільного світу”, – зазначає авторка.

Зокрема в розмові з американським президентом Зеленський використав одну з фраз Трампа, заявивши, що хоче “осушити болото в нашій країні”. Далі зміг втиснути в розмову згадку про свою поїздку в Нью-Йорк, де він, звісно ж, зупинявся у Трамп Тавер.

Хоча під час розмови з Трампом лестощі подекуди зашкалювали, Зеленського важко назвати блазнем, який не розуміє, що коїться, пише Янкович.

“Він точно знав, як грати роль головного підлабузника, аби мати будь-який шанс отримати те, що потрібно його країні – продовження допомоги та могутнього друга”, – зазначає дослідниця.

Для Зеленського Трамп може стати ключем для завершення війни на Донбасі. Зважаючи на приязне ставлення американського президента до Путіна, хороші відносини між Трампом і Зеленським могли б дати Трампу зрозуміти точку зору України і подарувати важіль впливу, якого не було за Порошенка, пише Янкович.

Україна не може собі дозволити обирати міжнародних партнерів, і США – її найбільший і найбагатший союзник, пише Янкович, яка була радником українського МЗС у 2016-2017 роках.

На жаль, для Зеленського та України, його телефонна розмова з Трампом стала основою для розслідування щодо імпічменту, зазначає Янкович.

Тож зважаючи на обставини, двоє лідерів навряд чи будуть “частіше спілкуватися телефоном” – саме таке побажання Зеленський озвучував на початку розмови.

Також, як пише авторитетне видання “Зи Гардіан”, на думку політичних аналітиків, скандал щодо розмови між Трампом і Зеленським в Україні сприймають здебільшого як американську справу і він навряд чи зменшить підтримку Зеленського.

Вам також має сподобатись...

Loading...