<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Весь світ гуде. Іванка Трамп одягнулась на 74 Генасамблею ООН так, що всі забули за чим туди прийшли - Obzor24

Весь світ гуде. Іванка Трамп одягнулась на 74 Генасамблею ООН так, що всі забули за чим туди прийшли

Іванка Трамп на 74 Генасамблеї ООН в Нью-Йорку перемкнула увагу присутніх з довгих промов та спірних питань на своє вбрання, в якому вона з’явилася на конференції з релігійної свободи. Дочка президента США Дональда Трампа вибрала для заходу білу спідницю Prada і тонку блакитну блузку, яка просвічувала груди. Про це пише Обзор24 за матеріалами РБК.

Весь світ гуде. Іванка Трамп одягнулась на 74 Генасамблею ООН так, що всі забули за чим туди прийшли

У мережі з’явилася маса фотографій, на яких 37-річна Іванка демонструє свої форми через облягаючий верхній одяг.

До речі, сама старша радниця президента також виклала знімки в Instagram. Вона вибрала кілька найбільш “нейтральних” фото, на яких конфуз не так кидається в око.

Користувачі соціальних мереж зазначають, що гардероб у Іванки був симпатичний, але тільки дивуються, чому вона забула надіти бюстгальтер. Інші наполягають, що білизна на ній була, але от тільки занадто тонкої матерії.

Юзери в коментарях до знімках активно розвивають тему конфузу Іванки Трамп на такому заході.

“На честь кліматичного саміту ООН Іванка перейшла на нові енергозберігаючі галогенні фари”, – дав оцінку американський комік Ноель Каслер в Twitter.

Вам також має сподобатись...

Loading...