<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Ранкова молитва на кожен день: Ця молитва просить заступництва у Господа Бога, допомагає впоратися з усіма негараздами, дарує радість душі і наставляє на правильний шлях - Obzor24

Ранкова молитва на кожен день: Ця молитва просить заступництва у Господа Бога, допомагає впоратися з усіма негараздами, дарує радість душі і наставляє на правильний шлях

Ранкова молитва до Господа зробить день вдалим, принесе успіх у всіх поточних справах, захистить від зла. Її можна читати кожен день.

Ранкова молитва на кожен день: Ця молитва просить заступництва у Господа Бога, допомагає впоратися з усіма негараздами, дарує радість душі і наставляє на правильний шлях

Ранкова молитва до Господа – це світла молитва, яку можна читати кожен день.

Якщо почати свій ранок з цієї молитви, то день пройде вдало, адже ранкова молитва очищає помисли, дарує віру в світлий і добрий день, дарує радість душі, наближає до Господа і наставляє на правильний шлях.

Ця молитва просить заступництва у Господа Бога, допомагає впоратися з усіма негараздами.

Якщо ранкова молитва стане частиною повсякденного життя, то ти помітиш, як твоє життя зміниться. Люди, які починають свій день з цієї молитви, відзначають, що з них йде смуток і туга, невіра в свої сили і апaтія, проходить депpесія і тривоги.

Молитва наділяє силою духу і вірою в те, що ти можеш з усіма негараздами впоратися.

Ранкова молитва до Господа на кожен день може читатися прямо в ліжку відразу після пробудження. Також можна вмитися, а потім в тиші і натщесерце на самоті помолитися.

Перед ранковою молитвою, потрібно прочитати Господню молитву «Отче наш».

«Господи, дай мені з душевним спокоєм зустріти все, що принесе мені цей день.

Дай мені цілком віддатися волі Твоїй Святій. Під всяку годину цього дня у всьому настав і підтримай мене.

Які б я не отримував звістки протягом дня, навчи мене прийняти їх зі спокійною душею і твердим переконанням, що на все Твоя свята воля. У всіх словах і справах моїх – керуй моїми думками і почуттями. У всіх непередбачених випадках не дай мені забути, що все послано Тобою.

Навчи мене прямо й розумно діяти з кожним члeном сім’ї моєї, нікого не бентежачи і не засмучуючи. Господи, дай мені силу перенести втому наступаючого дня і всіх подій його. Керуй моєю волею і навчи мене молитися, вірити, сподіватися, терпіти, прощати і любити. Амінь».

Вам також має сподобатись...

Loading...