<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Довгоочікуваний мир: не тільки Україна а і вecь cвiт в зaхвaтi – вiйнa на Дoнбaсi закінчена - Obzor24

Довгоочікуваний мир: не тільки Україна а і вecь cвiт в зaхвaтi – вiйнa на Дoнбaсi закінчена

Вперше публічно заявлено, що досягнутий компроміс по Донбасу.

Довгоочікуваний мир: не тільки Україна а і вecь cвiт в зaхвaтi – вiйнa на Дoнбaсi закінчена

Вперше за 5 років зроблено публічно заяву про те, що сторони будуть рухатися по формулі Штайнмайера.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко повідомив про те, що він дав згоду на так звану «формулу Штайнмайера» щодо врегулювання ситуації на окупованій частині Донбасу.

Про це він заявив на спільному засіданні парламентських комітетів з євроінтеграції і закордонних справ, повідомляє “Обзор24” посилаючись на кореспондента “Європейської правди”.

«Ми домовилися про формулу Штайнмайера на зустрічі радників 2 вересня, і я можу навести те, на що я дав згоду. Закон про особливий статус вступає в дію в попередньому форматі на момент проведення виборів, а остаточно вступає в силу після рішення БДІПЛ ОБСЄ (про визнання виборів чесними, – ЕП) “, – сказав Пристайко.

«Це – те, що записано в рішенні. Більше там нічого немає. Треба щоб всі партії, представлені за цим столом, всі медіа, представлені тут, мали доступ до виборів, і так далі. Тільки тоді вибори можуть бути визнані відповідними стандартам ОБСЄ », – додав міністр.

Він зазначив, що для проведення виборів на окупованій частині Донбасу спочатку повинні бути створені відповідні умови.

«Спочатку створюються необхідні оборонні умови, і тільки потім проводяться вибори, президент Зеленський це чітко сказав», – додав глав МЗС.

Крім цього на Донбасі готують відведення військ з обох сторін.

На Донбасі відводять війська по всій лінії фронту. Вперше за 5 років офіційно заговорили про закінчення бійні на Донбасі!

Це стало можливо виключно завдяки неймовірним зусиллям нової влади – досягти світ на території України

Відзначимо важливий нюанс! Величезна фабрика ботів Петра Порошенка почала активно пропагувати «зраду» в інтернеті.

У мережі проштовхують думка, що закінчення бійні на Донбасі це капітуляція України.

Не вірте цьому! Ніякої капітуляції немає. Розлучаються війська, щоб припинилася жорстока бійня на території України.

Петро Порошенко і його кліка розуміють, що закінчення війни на Донбасі іменує початок масштабних розслідувань проти них і саме тому вони ніколи не допустили б закінчення бійні.

В даний час сторони здійснюють підготовчі заходи щодо відведення сил і засобів уздовж всієї лінії зіткнення сторін на Донбасі.

Про це заявив командувач операції Об’єднаних сил Володимир Кравченко на зустрічі з координатором систем ООН в Україні Оснат Лубрані,  передає  сьогодні «Інтерфакс-Україна».

«В даний час проводяться підготовчі заходи щодо відведення військ уздовж всієї лінії розмежування. Таке завдання визначено начальником Генерального штабу Збройних сил України, міністром оборони України і главою держави.

Ми до цього готові заради поліпшення життя наших громадян і, врешті-решт, все буде залежати від дзеркальних дій з протилежного боку «, – цитує Кравченка прес-центр ООС на сторінці в соцмережі Фейсбук в середу вранці.

Обов’язково поділися зі своїми друзями в соц.сетях якщо підтримуєш!

Вам також має сподобатись...

Loading...