<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Зеленський! Наведи спочатку порядок в країні, а потім поговоримо про “ринок землі”. Твої попередники вкрали у народу все, що могли (ВІДЕО) - Obzor24

Зеленський! Наведи спочатку порядок в країні, а потім поговоримо про “ринок землі”. Твої попередники вкрали у народу все, що могли (ВІДЕО)

В мережі почали поширювати палкий спітч українського активіста Івана Слободянюка.

Зеленський! Наведи спочатку порядок в країні, а потім поговоримо про “ринок землі”. Твої попередники вкрали у народу все, що могли (ВІДЕО)

Українські націонал-патріоти

Зеленський, наведи спочатку порядок в країні, а потім поговоримо про “ринок землі”. Твої попередники, Володя, вкрали у народу все, що могли – залишилася тільки земля, більше у нас нема чого красти. У нас в країні відвертий “дикий Захід”, а ти хочеш в цих умовах відкрити “ринок землі”?

*******
Ivan Slobodianyk

Знову прошу про репост!!!

Поки суспільна увага прикута до виборів, в Дніпропетровській області відбуваються по-справжньому страшні події. За останній квартал загинули при загадкових обставинах власники кількох успішних фермерських господарств. Зокрема ФГ”Дар” та ФГ “Кондратюки”.

У кожній трагедії мороторошні «збіги»: начебто самогубство або нещасний випадок. Підприємства із земельним банком 4-5 тис. га. До або через деякий час після трагедій господарства загиблих були перереєстровані та отримали нових власників. Я не вірю у такі «збіги».

Звертаюся до Президента Володимир Зеленський , Команда Зеленского та новообраної Верховної Ради. Візьміть розслідування на особистий контроль: все вказує на те, що в області діє злочинне угрупування, очевидно, не без «сприяння» з боку місцевих чиновників та правоохоронців.

Дати відповіді, знайти і покарати винних, відновити справедливість та повернути родичам незаконно захоплені підприємства — найменше, що ми можемо для них зробити. Прошу розповсюдити.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...