<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Ранкова подія, яка вивела Президента з себе: “Якщо без матів…” Відео - Obzor24

Ранкова подія, яка вивела Президента з себе: “Якщо без матів…” Відео

Президент України Володимир Зеленський не зміг висловити своє розчарування «депутатами-кнопкодавами» без ненормативної лексики.

Ранкова подія, яка вивела Президента з себе: “Якщо без матів…” Відео

Як наголошується, в кулуарах Верховної Ради України у Давида Арахамія запитали, якою була реакція президента Зеленського на «кнопкодавів». “Якщо без мату – не було”, – відповів нардеп, пише “Обзор24” ссылаясь на сайт  “Хвиля».

Давид Арахамія додав, що на наступному тижні заплановано засідання фракції «Слуга народу», де піднімуть це питання. Арахамія додав, що «партійна дисципліна в” Слуга народу “працює не на батіг, а на ідеології»

“На фракції, яка буде на наступному тижні, окремо винесуть це питання, тому що це була наша обіцянка … Ви ж розумієте, не було ніякого сенсу це робити. Це якась дебільна дурниця … Я не знаю навіть, як це пояснити », – прокоментував голова фракції” Слуга народу “.

З двома нардепами Сергієм Литвиненко та Оленою Копанчук, яких зловили на кнопкодавстві, вже провели бесіду. “Слуги народу” погодилися пожертвувати своєю місячної заробітною платою на благодійність.

“Це все було в турборежимі, тому що я переживав, щоб ми проголосували за ці закони. Хочу вибачитися і передати свою місячну зарплату в благодійні фонди за цю помилку “, – говорить Литвиненко.

Першим поміченим кнопкодавом був позафракційний депутат Олександр Ковальов. Порушення зафіксували представники руху “Чесно”.

Вам також має сподобатись...

Loading...