<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Зеленський вже знає?! Нову блокаду poзпoчато! Beтерани АТО зaблokyвали потяг з вугіллям до РФ - Obzor24

Зеленський вже знає?! Нову блокаду poзпoчато! Beтерани АТО зaблokyвали потяг з вугіллям до РФ

Як це сталося, що зі Львівської області йдуть російські потяги з вугіллям. Невже, нам наше вугілля не потрібно?

Зеленський вже знає?! Нову блокаду poзпoчато! Beтерани АТО зaблokyвали потяг з вугіллям до РФ

Потім взимку бедем його купувати у РФ в 3 рази дорожче?! Кому вигідно продавати?

Цікаво, що вугілля Львівщини цілком може задовільнити потреби регіону. Але комусь в угоду йдуть вагони з РФ при цьому вбиваючи вугільну галузь на Львівщині.

Про ситуацію розповів колишній нардеп Семен Семенченко:

“Ну що. Наші хлопці дісталися до Соснівки Львівської області. Зустрілися з шахтарями і ветеранами які тут у лісі блокують російське вугілля. Ну що тут скажеш? Людей мало. Де всі ці тисячі патріотів, які з факелами ходили українськими площами всі ці роки?

Хрін знає. Де ці сотні тисяч які собі відсотки в профілі малювали і з «реваншем» боролися? Хз. Але це нічого. Розберемось. Буде багато ). Ще десь гуляє теренами України близько тисячі вагонів російського вугілля.

І майже шість десятків тут заблоковані в Соснівці. Вугілля цього на місцевих шахтах завались. Але РФ треба вбивати місцевий вугільний басейн і ввозити те ж саме з РФ. Щоб шахтарі розбігалися по Польщі, шахти ставали нерентабельними і закривалися. Щоб залежність була.

Місцеві хлопці гостинні, веселі, нашим з “Штаб блокади торгівлі з окупантом” сподобалися. Наварили борщу, ночують в машинах. Деякі на землі. Тепло поки. Збагачувальна фабрика де повинні були змішати російський (а може і з ДіРи) вугілля з будь-якої мешпухой і отримати з одного вагона – два записано на водія Королевської (фракція Медведчука). Контракт укладений на початку року. Зараз власники переробили документи і вішають хлопцям локшину на вуха що це «з Білорусі».

Ага. Вчора ще було «з РФ». Вчора Львівська облрада прийняла звернення до президента щоб торгівлю вугіллям з РФ заборонили на законодавчому рівні. Хлопці та дівчата депутати інших облрад, давайте підключайтеся. Організуємо такі ж звернення від ваших областей? Треба закінчувати гробити українські шахти і торгувати тим чого і у нас хоч греблю гати. Ще з агресором!

Сьогодні був суд у побратима, а вночі їду до хлопців. Я вже не депутат, так що буду отримувати по хребту і бігати по судах на загальних підставах. «Цікава перспектива» але раз люди не опускають руки – наш борг їм допомогти. Патріоти які ще не вросли з корінням в диван – виходьте на зв’язок. Хто крім нас? Як зазвичай, хлопці та дівчата. Як зазвичай…

Слава Україні.

P.S. Цікаво чиїм «агентом» я буду на цей раз?
P.P.S. ЗМІ “впали на мороз” і мовчать. Так що репост вітається.” – написав Семенченко.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...