<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Сенсація: Шумахер прийшов до тями після шести років коми, лікарі приголомшили всіх - Obzor24

Сенсація: Шумахер прийшов до тями після шести років коми, лікарі приголомшили всіх

Шумахер вийшов з коми, в стані якої перебував шість років

Сенсація: Шумахер прийшов до тями після шести років коми, лікарі приголомшили всіх

Семиразовий чемпіон світу Формули-1 Міхаель Шумахер прийшов до тями, повідомляє dailymail.

Неназваний член медичного персоналу клініки в Парижі запевнив, що Шумахер дійсно перебуває в свідомості.

«Так, він у нас. Можу вас запевнити: він у свідомості », – розповіло джерело.

Більш докладні деталі про стан здоров’я гонщика поки не повідомляються.

Також повідомляється, що відвідати Шумахера приїхав президент ФІА Жан Тодт, який очолював «Феррарі», коли за неї виступав Міхаель.

Нещасний випадок, після якого знаменитий гонщик Міхаель Шумахер опинився в лікарні в стані коми, стався 29 грудня 2013 року. Зірка Формули-1 з сином і його друзями виїхав на гірськолижну трасу курорту Мерібель у французьких Альпах.

Автогонщик виїхав за межі траси і близько 20 метрів котився по непідготовленій схилу. Від травм, отриманих під час небезпечного спуску, спортсмен впав у кому.

Відзначимо, що деякі ЗМІ пишуть про те, що насправді Шумахер прокинувся набагато раніше.

Справа в тому, що одне з французьких видань процитувало медсестру, кілька років тому затверджувала, що автогонщик “в свідомості” після недавнього лікування. З цього почалося безліч чуток.

Про стан гонщика не було точної інформації п’ять років, проте нарешті з’явилося перше підтвердження. Зараз Міхаель Шумахер проходить лікування стовбуровими клітинами – унікальна процедура, яка може грунтовно поліпшити стан гонщика.

Нагадаємо, що славетний гонщик в режимі повної секретності був доставлений на машині швидкої допомоги з вілли в Швейцарії в лікарню імені Жоржа Помпіду.

За інформацією джерела, семиразовий чемпіон світу був поміщений у відділення серцево-судинної хірургії.

При цьому під час транспортування і переміщень по лікарні Міхаеля Шумахера ретельно приховували від сторонніх осіб. Ноші з 50-річним спортсменом були покриті спеціальним чохлом, який повністю закривав обличчя і тіло.

Вам також має сподобатись...

Loading...