<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> «Шматочок мозаїки під назвою «мишебратья»: Притулу обурило завдання із шкільного підручника з літератури - Obzor24

«Шматочок мозаїки під назвою «мишебратья»: Притулу обурило завдання із шкільного підручника з літератури

Відомий український телеведучий Сергій Притула обурився через питання про російські казки в шкільному підручнику із зарубіжної літератури, за яким навчають його сина.

«Шматочок мозаїки під назвою «мишебратья»: Притулу обурило завдання із шкільного підручника з літератури

Як розповів артист на Facebook-сторінці, дітям пропонують знайти схожі образи Першобога-Сокола в українських і російських казках, передають Патріоти України.

Телеведучий вважає неприпустимим такі запитання для українського школяра. «Подібні формулювання – це шматочок мозаїки під назвою «мишебратья»! Типу, немає біди, у нас стільки спільного, навіть міфологія. Хоч до нас ближчими є і білоруси, і поляки, і словаки», – наголосив Притула.

За дві години пост набрав понад 3 тисячі лайків і майже 400 коментарів. Користувачі соцмережі підтримали артиста і зазначили, що також знаходять схожі завдання у підручниках.

Вам також має сподобатись...

Loading...