<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Настають великі зміни: Ватажок терористів Донбасу шокував своєю заявою - Obzor24

Настають великі зміни: Ватажок терористів Донбасу шокував своєю заявою

Ватажок терористичної “ДНР”, ставленик Москви Денис Пушилін вже восени нинішнього року покине Донбас.

Настають великі зміни: Ватажок терористів Донбасу шокував своєю заявою

З гучним інсайдом про Пушиліна виступив в Telegram сепаратистський ресурс “Штрих з ДНР”, передає Обзор24 посилаючись на Патріоти України.

Сепаратисти розповіли цікаву історію про зустріч Пушиліна з якимось “донбаським інвестором”. Останній прийшов “на уклін” до ватажка “ДНР” з проханням дати дозвіл працювати в “республіці”. Отримав цей “бізнесмен” несподівану відповідь про те, що Пушилін готується до відставки. “Пушилін відповів коротко і кинув “прохача” в шок: “Нічим не можу допомогти. Я нічого не вирішую. ВОСЕНИ Я УХОЖУ”, – розповів Telegram-канал.

Він уточнив, що Пушилін може “випаруватися” вже 10 вересня.

Ніяких підтверджень цієї інформації поки немає. Однак відомо, що останнім часом Денис Пушилін почав панічно бояться за своє життя і обзавівся армією охорони. Не можна виключати і того, що Кремль “зіллє” “республіки” – влада і пропагандисти РФ активно готують населення до такого варіанту.

Вам також має сподобатись...

Loading...