<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Загинули, тримаючись за руки: Мережу вразила розповідь про пару, яка живцем згоріла в "Токіо Стар" - Obzor24

Загинули, тримаючись за руки: Мережу вразила розповідь про пару, яка живцем згоріла в “Токіо Стар”

Загиблі під час пожежі в готелі «Токіо Стар» 24-річний Євген та 23-річна Маргарита заїхали в Одесу тільки на один день, і після ночівлі в готелі повинні були відправитися додому в Київ.

Загинули, тримаючись за руки: Мережу вразила розповідь про пару, яка живцем згоріла в "Токіо Стар"

Про це з посиланням на сестру загиблого Євгена, Анну, повідомляє Обзор24 посилаючись на Патріоти України.

«Я до останнього не вірила, що з Женею це сталося. Все думала, що в нього, може, телефон викрали чи щось ще. Ми разом відпочивали у Росєйці (Татарбунарський район Одеської області), але вони хотіли заїхати до Одеси погуляти, бо ніколи там не були. Женя казав, що хоч і служив в Одесі (у прикордонних військах), але на морі там ніколи не був. І вони заїхали на один день до Одеси, і мусили вже 17 серпня їхати до Києва», — розповіла сестра Євгена.

«О 23:16 вони ще були на зв’язку 16 серпня, а рано-вранці мені зателефонував його друг, з яким вони в Одесі зустрічались. Вони гуляли, потім друг провів їх до готелю, ще говорив – «залишайтесь на ніч у мене». Але брат мій казав «хочу побути з Маргаритою наодинці»», — додала Анна.

Як розповіла жінка журналістам, Євген та Маргарита працювали кухарями у престижному ресторані столичного Гідропарку – вони там познайомились, і на момент родинного відпочинку на морі зустрічались лише два-три місяці, але Женя після приїзду з моря збирався повести кохану до РАЦСу.

«Він про неї все говорив «Маргариточка, Маргариточка». Вона до нас в гості приїздила, ми дружили, все було добре. Він хотів одружитись. Весь час говорив мені: «Аню, приїдемо з моря, одружимось». Він був дуже закоханий у Маргариту. Думаю, що і вона в нього, бо вони навіть померли тримаючи один одного за руки», — каже родичка загиблого.

За словами Анни, Маргарита була єдиною донькою у матері і дуже піклувалась про неї, постійно про неї згадувала. Сестра Євгена каже, була б рада мати Маргариту за невістку.

«Вони були дуже гарною парою. Він високий, вона висока гарна брюнетка, фігура гарна, він чоловік показний. Ми ними милувались. Я її вважаю своєю невісткою, як би там не було. Вона була з Женею, і в останні хвилини вона була з ним», — поділилась Анна.

Вам також має сподобатись...

Loading...