<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Негайно повернути! Зеленський виступив з жорсткою заявою! Кожен з них – українець! - Obzor24

Негайно повернути! Зеленський виступив з жорсткою заявою! Кожен з них – українець!

Росія повинна повернути Україні анексований Крим. Про це заявив Глава Держави Володимир Зеленський.

Негайно повернути! Зеленський виступив з жорсткою заявою! Кожен з них – українець!

Під час спілкування з представниками волонтерських та ветеранських організацій президент наголосив, що Київ займає жорстку позицію щодо окупованого півострова.

Зеленський не має сумнівів, що Україна поверне власну територію. Очільник держави додав, що для нього кожен кримчанин – це українець.

Наразі на розгляді у Верховній Раді перебуває кілька законопроєктів щодо Криму, які необхідно вивчити.

Нагадаємо, Зеленський назвав умови, за яких Росія зможе повернутися у G8. Росія може повернутися у Велику сімку тільки після того, як буде припинена агресія проти України.

“Повернення окупованого Криму, припинення бойових дій на Донбасі та звільнення понад 100 політичних в’язнів і українських моряків, яких утримує Кремль, буде справжнім серйозним сигналом світові про те, що Росія готова знову зайняти своє місце у порядку денному високої дипломатії”, – йдеться у повідомленні.

Вам також має сподобатись...

Loading...