<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Екстрена новина: замах на батьків президента Зеленського - Obzor24

Екстрена новина: замах на батьків президента Зеленського

Всього за 3 місяці президентства Володимира Зеленського вже в третій раз повідомляється про мінування будинку батьків Президента.

Екстрена новина: замах на батьків президента Зеленського

Батьки Володимира Зеленського живуть в простому панельному будинку в Кривому Розі. Саме цей будинок мінують вже втретє, причому одне мінування було реальним.

У поліції зазначають, що всі дзвінки надходять з України і що швидше за все це роблять політичні конкуренти Зеленського.

У поліції вже неодноразово повідомляли, що «мінуванням» неодноразово займалися члени збройного злочинного співтовариства олігарха Петра Порошенка.

За 3 місяці по всій країні було зафіксовано понад 1500 дзвінків про замінування і робиться це для створення хаосу в країні.

Згідно з інформацією ЗМІ, за останній час як мінімум три рази багатоквартирний будинок, в якому проживають батьки Володимира Зеленського, міг злетіти на повітря через закладений вибуховий пристрій.

Варто зазначити, що кожні ПП мали великий резонанс в медіа, а на місце події, які озвучували зловмисники, з’їжджалися швидкі і рятувальники.

Перше НП сталася 15 травня 2019 року. Тоді зловмисники звернулися на гарячу лінію і повідомили про замінування відразу 15 об’єктів в Кривому Розі, серед яких був і «мурашник», в якому живуть Римма і Олександр Зеленський. Інформація про мінування виявилася тоді помилковою

Другий інцидент, коли батьки Зеленського могли поплатитися за президентство свого сина, трапився 12 липня. Тоді президент Володимир Зеленський з робочим візитом приїхав в Дніпро і планував відвідати рідний Кривий Ріг, але СБУ отримала дзвінок про мінування об’єктів, серед яких був багатостраждальний будинок Зеленських.

Аналогічний інцидент стався вчора ввечері, 21 серпня. За інформацією ЗМІ, невідомий зловмисник погрожував підірвати кілька об’єктів, серед яких був багатоквартирний будинок в Кривому Розі, де проживають батьки глави держави.

У соціальних мережах відзначають, що швидше за все «мінуванням» займаються люди підконтрольні Порошенко.

На телеканалах, в інтернеті і в реальному житті члени угруповання олігарха всіляко паскудять Україні і Президенту.

Їх мета влада і як показали 5 років правління Порошенко, крові вони зовсім не бояться …

Вам також має сподобатись...

Loading...