<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> «Путін – це людина, яка схвалила наказ відкрити вогонь по дітях»: Відомий публіцист нагадав світу про Беслан - Obzor24

«Путін – це людина, яка схвалила наказ відкрити вогонь по дітях»: Відомий публіцист нагадав світу про Беслан

Президент РФ Володимир Путін схвалив наказ відкрити вогонь по захопленій терористами школі в Беслані в 2004 році, внаслідок чого загинуло 334 заручника, більшість з них діти.

«Путін – це людина, яка схвалила наказ відкрити вогонь по дітях»: Відомий публіцист нагадав світу про Беслан

Про це в інтерв’ю «Крим. Реалії» заявив публіцист, автор книги «Менше знаєш – міцніше спиш: дорога до терору і диктатури в правління Єльцина і Путіна» Девід Саттер, передає Обзор24 посилаючись на Патріоти України.

«Ми зараз маємо справу з відвертою диктатурою. Це все було можна передбачити 20 років тому відразу після приходу до влади маловідомого ветерана служби безпеки Володимира Путіна. Я думаю, вже тоді було очевидно, до чого це все призведе. Тому що ми бачили, що правління Путіна почалося з вибухів будинків, війни в Чечні, з масової істерії з приводу так званого чеченського сліду в цих вибухах. Це дуже хороша підготовка для створення серйозної диктатури», – сказав Саттер.

На питання журналіста, хто такий Путін, публіцист відповів: «Путін – це людина, яка схвалила наказ відкрити вогонь по спортзалу в Беслані, який був переповнений дітьми і батьками, з вогнеметів і гранатометів. Це Путін, якому дуже хотілося мати кільце, яке належало Роберту Крафту, президенту команди New England Patriots, і він не повернув його».

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...