<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Відпочинок в Трускавці - де зупинитися - Obzor24

Відпочинок в Трускавці – де зупинитися

Відпочинок на курорті Трускавець – відмінний вибір на користь приголомшливих вражень і потужного перезавантаження організму. Зцілити тіло і душу, відпочити від міського пилу і метушні Вам допоможуть вілли і санаторії Трускавця, оточені величними парками і лісами. Раніше містечко солеварів, зараз Трускавець став одним з найбільш популярних і відвідуваних бальнеологічних курортів України. Чому варто відпочити саме там? Іноземних та українських гостей приваблюють свіже повітря, цілюща вода, прекрасні ландшафти, приголомшлива архітектура, стародавні пам’ятки історії, культури і природи, розвинена інфраструктура, зручне транспортне сполучення, величезний вибір місць, де можна розслабитися. Пізнати всі переваги Трускавця можна, тільки відвідавши його особисто. Купити путівку рекомендується в компанії «Карпати Круїз», де представлена актуальна інформація про всіх заклади, ціни, описи, відгуки відвідувачів, а також можна скористатися допомогою фахівців.

Де відпочити в Трускавці

Курорт Трускавець багатий готелями, пансіонатами, санаторіями, віллами та іншими місцями для комфортного проживання. Розглянемо докладніше останні. Вілли Трускавця – це невеликі комплекси, повністю адаптовані під затишок приватних будинків. Їх переваги очевидні – там комфортно відпочити на самоті або в галасливій компанії, немає багато мешканців, інтер’єр і привітність господарів максимально нагадують простий будинок, можна без проблем попрацювати або влаштувати цікаву фотосесію. Вартість проживання у віллах на порядок нижче, ніж в готелях з практично аналогічними послугами, і варіюється від 300 грн/ніч, проте якість відпочинку при цьому абсолютно не поступається. Найбільш популярні вілли Трускавця – «Софія», «Анастасія», «Христина», «Моцарт», «Лісова пісня», «Жасмин» та ін .. На гостей чекає широкий вибір розваг, чудове харчування, демократичні ціни, комфортабельні номери та умови для відпочинку.

На курорті Трускавець санаторії часто обирають люди, які в свою відпустку бажають поєднати приємне з корисним – крім розваг, пройти курс лікування, оздоровлення або реабілітації. Власні медичні центри, використовуючи сучасні технології одночасно з природними факторами, успішно борються із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, сечостатевої та дихальної системи, печінки і нирок, при неправильному обміні речовин. Популярні процедури озокеритотерапії, грязетерапії, масажі, фізіотерапія, цілющі ванни і багато іншого. Багато санаторіїв порадують наявністю басейну, власних СПА-центрів, бюветів, приголомшливою організацією дозвілля. Найбільш популярні варіанти – «Карпати», «Ріксос», «Міротель», «Женева», «Шале Грааль», «Перлина Прикарпаття» і багато інших. Ціни варіюються від 450 грн/ніч до понад 2000 грн/ніч, що дуже зручно – є можливість відпочити гостям з будь-якими фінансовими можливостями.

Відпочинок на курорті Трускавець – це приголомшливий варіант організації своєї відпустки. Поїдьте і не пошкодуєте про це!

Вам також має сподобатись...

Loading...