<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> “Я на посаді всього 60 днів, а ви 4 роки”: черговий рознос чиновників від Зеленського, цього разу у Черкасах (ВІДЕО) - Obzor24

“Я на посаді всього 60 днів, а ви 4 роки”: черговий рознос чиновників від Зеленського, цього разу у Черкасах (ВІДЕО)

Президент України Володимир Зеленський на початку виступу перед активом області в Черкаській ОДА обурився принципом допуску людей до сесійної зали.

“Я на посаді всього 60 днів, а ви 4 роки”: черговий рознос чиновників від Зеленського, цього разу у Черкасах (ВІДЕО)

Президентові поскаржилися, що до зали не пропускали деяких депутатів міської та обласної ради.

“Суворо за списком? Хто складає ці списки? Пускайте відкрито людей, у чому проблема?”, – сказав Зеленський.

Опісля главі державі депутат Михайло Мушієк поскаржився на прокурора області Сергія Овчаренка, назвавши його хабарником.

Про реформу прокуратури складно щось говорити. Я не знаю цю людину. Ми призначимо генерального прокурора, це йому буде завдання змінювати прокурора. З приводу хабарів, якщо є докази, прізвища, давайте, будемо звертатися до правоохоронних органів. Ви – свідок”, – сказав Зеленський Мушієку.

Депутат натомість заявив, що він не свідок.

“Будемо розбиратися, ми вас викличемо. Це правда. Підготуйтется до зустрічі. Щоб це було не тільки на словах”, – сказав Зеленський.

Також президент дорікнув депутатові Мушієку у виконанні своїх обов‘язків, зауваживши, що стан доріг у області жахливий.

“Бачите, я на посаді всього 60 днів, а ви вже 4 роки як обрані депутатом. Тому я вас питаю, то де дороги в Черкаській області? Чого ви за стільки років їх не зробили?” – зауважив гарант.

Вам також має сподобатись...

Loading...