<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Неймовірно вирвали хлопчика з лап смерті: під Дніпром небайдужі перехожі витягли малюка з того світу - Obzor24

Неймовірно вирвали хлопчика з лап смерті: під Дніпром небайдужі перехожі витягли малюка з того світу

Під Дніпром на пляжі Афіни на Блакитних озерах (район лівобережжя Каменського) стався нещаснuй випадок.

Неймовірно вирвали хлопчика з лап смерті: під Дніпром небайдужі перехожі витягли малюка з того світу

Під час купання маленький хлопчик почав тонути і захлuнувся. Його вже без ознак жuття виявили перехожі. Небайдужі люди кинулися рятувати малюка. Навколишні прекрасно розуміли, що рахунок в даному випадку йде, буквально – на секунди, передають місцеві ЗМІ.

Про це в Facebook співтоваристві Типовий Дніпродзержинськ (Кам’янське) повідомив очевидець подій Данило Іванов.

На пляжі Афіни, ті які на блакитних озерах. Стався нещасний випадок. Хлопчик близько 8-10 років, купався на пляжі і захлинувся. Проходячі повз люди виявили його лежачим у воді, без ознак життя. Після чого почалися реанімаційні заходи. Так протягом 10-15 хвилин, допомогу надавали лікарі, які відпочивали поруч. Потім приїхала швидка допомога, і заходи продовжилися вже в машині. Після закінчення 40 хвилин, дихання було відновлено. Основний внесок у порятунок дитини, вніс цей чоловік в жовтих шортах, йому допомагала дівчина. Але на жаль вона не потрапила в кадр, – пише Данило Іванов.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Я против б*ндеровцев!» Брат и матерь главы Донецкой ОГА оказались ярыми сепаратистами и оскандалились на РосТВ (ВИДЕО)

На щастя, з дитиною все гаразд, хлопчик наляканий, але щасливий, що живий.

Вам також має сподобатись...

Loading...