<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> На часі реформа Нової української школи. Які парти обрати для шкільних класів? - Obzor24

На часі реформа Нової української школи. Які парти обрати для шкільних класів?

Нова українська школа (НУШ) висуває ряд оновлених вимог до меблів закладів освіти, значну частину яких становлять шкільні парти.

На часі реформа Нової української школи. Які парти обрати для шкільних класів?

Впровадження нових підходів до навчання потребує оновлення матеріально-технічної бази у школах. Зокрема, необхідно замінити шкільні парти для початкових класів. Кожна школа має купити одномісні парти шкільні в достатній кількості.

Оскільки реформа освіти розпочалася з молодшої школи, насамперед необхідні спеціальні шкільні парти для облаштування кабінетів початкової школи.Особлива увага до парт спричинена великою кількістю часу, що учні проводитимуть за ними під час уроків. Досягнути максимальної ефективності навчання можливо за умови створення сприятливого середовища. НУШ регламентує вимоги, яким мають відповідати шкільні парти: ергономічність, безпечність, форма та розмір, міцність, вага, колір, естетичність, ціна. Відповідно, робоче місце учнів має бути комфортним і функціональним. Безсумнівно, що парти для НУШ повинні бути безпечними. Саме цим зумовлена вимога відсутності гострих кутів у парт. Ергономічність та заокруглені кути меблів стануть запорукою зменшення вірогідності травм.

Парти для Нової української школи мають бути придатними для кількох ростових груп дітей. Можливість змінювати висоту учнівських парт і стільців дозволить забезпечити умови для коректної постави учнів. Адже при користуванні меблями належної висоти мінімізується ризик виникнення сколіозу. Відповідно, наявність у кожному класі парт зі змінною висотою стільниці відіграє важливу роль у збереженні здоров’я дітей. Відтепер парти НУШ мусять бути одномісними та мобільними. Такі характеристики дозволяють комбінувати індивідуальну та командну форми роботи під час занять. На жаль, українські школи не завжди мають класи достатньої площі для облаштування стаціонарних осередків навчання згідно з рекомендаціями НУШ. Тому додаткову перевагу мають моделі парт, які можна швидко і компактно штабелювати.

Комплектуючи класи новими меблями, парти для НУШ купити слід з невеликим запасом. Адже з року в рік кількість учнів у класі може трохи змінюватися. Наприклад, декількох дітей можуть перевести з іншої школи. Аби уникнути термінових замовлень і пов’язаних з ними незручностей, варто мати декілька додаткових комплектів учнівських меблів.

Сучасні шкільні парти є більш функціональними, безпечними, комфортними та естетично привабливими. Ці парти шкільні допомагають створити затишний освітній простір. Вони мають чимало практичних елементів: гачок для рюкзака, підставку для ручок чи олівців, стільницю з можливістю встановлювати її під нахилом тощо.

Вам також має сподобатись...

Loading...