<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Міністр оборони Полторак зробив гучну, шокуючу заяву - Obzor24

Міністр оборони Полторак зробив гучну, шокуючу заяву

За даними Міністерства оборони України, Росія не збирається відмовлятися від продовження збройної агресії на Донбасі.

Міністр оборони Полторак зробив гучну, шокуючу заяву

Про це заявив міністр оборони Степан Полторак в інтерв’ю газеті «Урядовий кур’єр».

Він уточнив, що про це свідчить російська військова присутність в ОРДЛО і ведення бойових дій проти ВСУ, пише Обзор24 посилаючись на lisovasotnya.

«Російське керівництво шукає шлях, щоб агресію, їм організовану, перетворити в заморожений конфлікт, а не врегулювати його. Більш того, режим Путіна ще сподівається на повернення нашої держави до так званого російського світу і відмови України від євроатлантичної інтеграції », – заявив міністр оборони.

«Цілком очікувано продовження агресивних дій на сході України. Більш того, існує ймовірність переростання конфлікту в повномасштабну агресію Кремля.

Це правда, яка руйнує ілюзії про відмову Росії від окупації частини нашої території і виведення її військ в найближчій перспективі. На нашому кордоні вона зосередила 19 батальйонних тактичних груп першого і другого ешелонів чисельністю понад 77 тис. Чоловік. До складу угруповання входить близько тисячі танків, 2,3 тис. Бойових машин, більше 1,1 тис. Артилерійських систем і близько 400 систем залпового вогню », – зазначив міністр.

Вам також має сподобатись...

Loading...