Безхатченка в Президенти?

Елітний маєток в Конча-Заспі, чотири квартири в Києві є в Анатолія Гриценко, ось такий, новий результат розслідування українських журналістів. На Facebook з’явилось нове відео маєтку Анатолія Гриценка з особняком. Що це як не черговий корупційний скандал в українському політикумі. Така знахідка знову відкриває питання корупції політика, звинувачення його в величезних зловживаннях на посаді міністра оборони.

Безхатченка в Президенти?

Маєток лідера партії «Громадська позиція» ціна якого, за оцінкою експертів, біля десяти мільйонів гривень, збудований на березі Дніпра в так званій «Великій Дамбі», у найдорожчій частині Конча-Заспи. Площа маєтку біля 0,5 Га. Якщо уважно роздивитися на маєток можна позаздривши побачити багато чудових речей: будинок, майданчик для баскетболу, декоративне озеро з мостом, гараж, ігровий будиночок і приватний ліс. А от наприклад паркан – паркан маєтку встановлений до самої води… І Анатолій Гриценко, як власник, нехтує Законом України, що прямо забороняє спорудження парканів ближче ніж 50 метрів до води. Виникає питання, чому політик країни, Анатолій Гриценко, не знає і нехтує основи водного кодексу?

Безхатченка в Президенти?

Сам політик не спростовує наявність маєтку на «Великій Дамбі» з будиночком в майже 350 кв.м. і скромно називає його дачею. Мабуть, там він вирощує цибульку та картоплю. Смішно. Це не вперше, коли смішна відповідь – це все що можна сказати як пояснення колосальних статків Гриценка. Політика, який цинічно розповідає виборцям про такі «близькі» для себе поняття як «чесність», «порядність», “повагу” до Законів України…

Безхатченка в Президенти?

Результати ще одного журналістського розслідування, яке 04 липня 2018 року було опубліковане в УНІАН (посилання: https://www.unian.net/politics/10140281-smi-nashli-dokumenty-o-somnitelnoy-prodazhe-gricenko-24-ga-zemli-vsu-v-kieve.html), щодо виявлення доказів корупції Анатолія Гриценка при передачі 24 ГА землі ВСУ в Києві. На сторінках сайту УНІАН була опублікована велика кількість копій документів з особистим підписом Гриценка, тоді міністра оборони України, які свідчать, що він знав про оборудки зі скандальною землею та про передачу військового містечка з прилеглою територією в приватну власність. У 2017 році проведене програмою «Наші гроші» ще одне журналістське розслідування стало причиною для звернення депутатів Верховної Ради до Національного антикорупційного бюро України з проханням провести слідство стосовно злочинів Міністерства оборони за часів оголення його Анатолієм Гриценком. Навіть у Фейсбуці, не байдужими активістами, була створена група під назвою «Реальний Грищ», у яку проводиться збір документів, відеоматеріалів, розповіді свідків і т.п. для розслідування діяльності Гриценка.

Безхатченка в Президенти?

Але можете не перейматися, разом з маєтком в Анатолія Степановича є ще чотири квартири у центрі Києва, але Гриценко не їх власник. За звичною схемою, вся ця власність записана на Юлію Мостову, його дружину. Можна сказати, що він живе у дружини «в приймах», а так він безхатченко. За що це все куплено? Він же сам казав «Я зразу кажу – грошей нема!»

Можна констатувати, що Анатолій Гриценко, це «найбідніший кандидат у Президенти України», а також «найчесніший політик», який потребує проведення розслідування своєї корупційної діяльності й вже має відповісти за неї перед відповідними органами та народом України.

Вам також має сподобатись...

Loading...