<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Вихідці з добровольчого батальйону "Донбасс" зреклися своїх зв'язків із нардепом та екс комбатом Семенченком - Obzor24

Вихідці з добровольчого батальйону “Донбасс” зреклися своїх зв’язків із нардепом та екс комбатом Семенченком

У батальйоні ВСУ “Донбас-Україна”, створеному зі складу бійців батальйону НГУ “Донбас”, офіційно заявили, що не мають нічого спільного з екс-командиром підрозділу Семеном Семенченко.

Вихідці з добровольчого батальйону "Донбасс" зреклися своїх зв'язків із нардепом та екс комбатом Семенченком

Про це йдеться в офіційній заяві на сайті батальйону, опублікованому у зв’язку з постійними скандалами навколо Семенченко”.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ – Россия требует от НАТО… «срочно вывести войска с Украины»

“Окремий батальйон спеціального призначення «Донбас-Україна» Збройних Сил України не підтримує з громадянином Семеном Семенченком жодних взаємин і не має з ним нічого спільного. Однак ми тісно пов’язані з ім’ям підрозділу «Донбас», так як багато хто з нас почали військову службу в цьому підрозділі в червні 2014 року. Нам не байдужі честь та гідність батальйону НГУ «Донбас», адже з цим батальйоном в минулому були пов’язані наші долі, пам’ять про наших загиблих побратимів”, – сказано в заяві.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ – Смертельное ДТП боевиков в Широкино. Урал не заметил танк Т-72, как результат несколько погибло – все россияне

Також бійці батальйону ЗСУ поспівчували бійцям однойменного батальйону Нацгвардії, через “непросту ситуацію, в якій вони опинилися у зв’язку з негідною та ганебною поведінкою свого колишнього командира”.

Також у батальоні наголосили на колишніх заслугах Семенченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ – Курс російського рубля оновив максимальний мінімум в 2015 році

“Ми цінуємо роль Семенченко в заснуванні та популяризації підрозділу “Донбас”, проте змушені відзначити, що нинішньою поведінкою і витівками, громадянин Семенченко ганьбить не тільки свою честь, але й честь батальйону НГУ “Донбас”, – йдеться в заяві.

джерело: УНІАН

Вам також має сподобатись...

Loading...

1 Відповідь

  1. Рабинович сказав:

    Если ты пишешь, хоть даты проверяй!

Залишити відповідь