<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Повернення РФ в ПАРЄ без виведення військ суперечить міжнародному праву - МЗС - Obzor24

Повернення РФ в ПАРЄ без виведення військ суперечить міжнародному праву – МЗС

Росія не виконала жодних резолюцій, ухвалених міжнародними інституціями на захист територіальної цілісності України.

Тому можливе повернення російської делегації до участі в засіданнях Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) суперечитиме міжнародному праву. Таку позицію висловила речник МЗС України Мар’яна Беца у Тwitter, інформує ukrinform.ua.

“РФ не виконала жодної резолюції в рамках РЄ. Жодної в рамках ООН чи ОБСЄ. У питанні виконання міжнародного права, цінностей не може бути компромісів. Повернення РФ в ПАРЄ без виправлення міжнародно-правових порушень, відновлення територіальної цілісності України, виведення російських військ суперечить міжнародному праву”, – наголосила вона.

Як повідомлялося, генеральний секретар Ради Європи Ягланд виступив за повернення Росії до ПАРЄ та скасування санкцій, запроваджених проти РФ за агресію щодо України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ООН бьет тревогу из-за угрозы «банановой катастрофы»

У свою чергу голова української делегації при ПАРЄ, народний депутат Володимир Ар’єв наголосив, що повернення РФ, яке лобіює Ягланд, суттєво підриває авторитет Ради Європи та нівелює силу резолюцій, які вона приймала, в такому разі українській делегації в ПАРЄ «нічого робити».

Росія була позбавлена права голосу в ПАРЄ у квітні 2014 року після окупації Криму та початку військових дій на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Програв війну на Донбасі»: розкрито новий план Путіна

Раніше повідомлялося, що у Раді Європи підготували механізм, який дозволить зняти санкції з РФ і повернути російську делегацію у ПАРЄ.

Вам також має сподобатись...

Loading...