<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> У Єврокомісії вважають прозорим відбору у Верховний Суд - Obzor24

У Єврокомісії вважають прозорим відбору у Верховний Суд

Процес вібдору та призначення суддів у новий Верховний суд України був дуже прозорим. Про це у Брюсселі заявив голова групи підтримки України у Єврокомісії Петер Вагнер, повідомляє “Європейська правда”.

“Для нас немає сумніву, що процес відбору і призначення був надзвичайно прозорим. Це справді щось, за що Україні необхідно аплодувати”, – наголосив Вагнер, інформує 5.ua.

Разом з тим він відзначив, що розуміє представників громадянського суспільства, які ставили під сумнів чистоту деяких суддів, номінованих у підсумку. Тому тепер особливу увагу варто приділити виборам голови Верховного суду та голів палат.

“Наразі вкрай важливо, щоб Верховний суд розпочав роботу. І дивлячись, хто очолить суд та хто очолить його палати, члени Верховного суду самі поглянуть на чистоту тих, хто буде обраний на ці ключові позиції”, – відзначив Вагнер.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «ЛНР» объявил войну «ДНР» и провозгласил курс на воссоединение с Украиной

Вам також має сподобатись...

Loading...