<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> "Хочу, щоб вони знищили один одного": Гройсман прокоментував "розборки" бойовиків "ЛНР" - Obzor24

“Хочу, щоб вони знищили один одного”: Гройсман прокоментував “розборки” бойовиків “ЛНР”

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що українська сторона готова до загроз, які можуть виникнути через конфлікт бойовиків в так званій “ЛНР”.

Про це він заявив журналістам під час поїздки до Полтавської області. “Не дай Бог, щоб постраждали мирні українці (через конфлікт в “ЛНР”), які живуть зараз на тимчасово окупованих територіях, інформує unian.ua.

Я завжди говорив про те, що вони сьогодні там в полоні. І те, що є зараз бандитські розборки, – я би хотів, щоби вони завершилися тим, щоби вони один одного просто знищили, і при цьому щоби не постраждали мирні громадяни. І все те, що стосується України, все, що треба буде зробити в оборонній сфері, – ми готові, будемо це робити, якщо будуть якісь загрози”, – сказав прем’єр.

За словами члена колегії МВС, народного депутата Антона Геращенка, 21 листопада в Луганську розгорівся конфлікт між ватажками бойовиків «ЛНР» Ігорем Плотницьким і Ігорем Корнетом, а до протистояння були залучені бойовики ватажка «ДНР» Олександра Захарченка і ФСБ РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Еврокомиссии не видят преимуществ для Украины в создании таможенного союза с ЕС

Пізніше у Спеціальный моніторингової місії ОБСЄ заявили про наявність автомобілів військового типу і присутність озброєних людей, що перекрили частину вулиці Коцюбинського в Луганську навколо будівлі, де раніше розміщувалось обласне управління МВС України.

Президент України Петро Порошенко у зв’язку із загостренням ситуації в Луганську скликав позачергове засідання Військового кабінету Ради національної безпеки і оборони України, під час якого заявив, що Збройні сили України готові до будь-якого розвитку подій для забезпечення безпеки мирного населення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент ЄНП Жозеф Доль привітав Юлію Тимошенко з перемогою на виборах в ОТГ

Вам також має сподобатись...

Loading...