<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> До редакції «Вести» прийшла військова прокуратура - Obzor24

До редакції «Вести» прийшла військова прокуратура

До редакції медіа-холдингу «Вести» прийшли співробітники військової прокуратури та Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів. Про це повідомляє сама редакція, інформує hromadske.ua.

Метою візиту, за повідомленнями прокуратури та агентства Мін’юсту, є опис майна. При цьому «Вести» заявляють, що жодних документів вони не надають і викликають поліцію.

За словами адвоката Олександра Дульського, представники Нацагентства прийшли в медіа-холдинг без відповідного наказу, «який повинен бути у них першим же документом, який відкриває двері в приміщення як управителю майна. Кажуть, наказ забрала поліція».

«Крім того, представник Нацагентства Вахтанг Бочорішвілі привів із собою чоловіка, назвавши його оцінювачем. Я запитав цього чоловіка, чи дійсно він оцінювач? Він мені відповів, що при собі має лише паспорт. Ні свідоцтва оцінювача, ні витримки про внесення до Єдиного реєстру оцінювачів у нього не було», — сказав Дульський.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Масштабная спецоперация на Закарпатье. Силовики с помощью военной техники и вертолетов задержали владельца «частной границы» (ВИДЕО)

Він, зокрема, стверджує, що представник агентства виконує протиправні дії.

«Вони прибули з єдиною метою: задокументувати факт відмови в наданні приміщення, щоб у них були розв’язані руки виконувати чиюсь політичну волю. Маючи факт відмови, вони могли б певною мірою застосувати силові методи. Це і було їх справжньою метою», — сказав адвокат.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...