<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> ПАТ «Укрнафта» відзвітувала про свої прибутки - Obzor24

ПАТ «Укрнафта» відзвітувала про свої прибутки

ПАТ «Укрнафта» за 9 місяців 2017 року отримала чистий прибуток у розмірі 1,097 млрд грн порівняно з 427 млн грн за аналогічний період 2016 року, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу ПАТ «Укрнафта».

ПАТ «Укрнафта» відзвітувала про свої прибутки«Укрнафті вдалось поліпшити фінансові показники за 9 місяців переважно завдяки позитивній динаміці цін на нафту. Проте фінансові результати могли бути набагато кращими, якби не проблеми з продовженням спецдозволів, які призвели до зниження видобутку, а відтак, до скорочення доходів та інвестиційної програми», — йдеться у повідомленні, пише Обзор24.

Разом з тим, компанія заявляє, що недоотримала близько 1,2 млрд грн від реалізації вуглеводневої сировини у зв’язку із зупинкою видобутку на 6 родовищах.

«Проте зміцнення цін на сировину нівелювало негативний вплив від втрати обсягів виробництва і чистий дохід Укрнафти за 9 місяців 2017 року зріс порівняно з аналогічним періодом минулого року на 30%», — зазначили в Укрнафті.

Вам також має сподобатись...

Loading...