<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Києвська прокуратура назвала причину обшуків у ДФС - Obzor24

Києвська прокуратура назвала причину обшуків у ДФС

Обшуки пройшли у справі про зловживання чиновниками відомства.

Києвська прокуратура назвала причину обшуків у ДФСПравоохоронці провели санкціоновані обшуки в службових приміщеннях департаменту протидії митним правопорушенням та департаменту по роботі з кадрами Державної фіскальної служби України. Про це повідомила прес-секретар прокуратури Києва Надія Максимець, передає Обзор24 посилаючись на Цензор.НЕТ.

За її словами, обшуки пов’язані з розслідуванням кримінального провадження за фактами зловживання посадовими особами ДФС, які сприяли мінімізації митних платежів і не вживали заходів, щоб державі було відшкодовано завдану шкоду.

Вона зазначила, що порушено кримінальну справу, але підозри поки нікому не висунуто.

“Нинішні обшуки не пов’язані з недавньою спецоперацією Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) і ДФС, внаслідок якої були заарештовані 450 млн грн на рахунках одеських компаній-імпортерів”, – додала вона.

Нагадаємо, 9 листопада в департаменті по організації боротьби з митними правопорушеннями Державної фіскальної служби відбулися обшуки.

Вам також має сподобатись...

Loading...