<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> За данними Лівану Саудівська Аравія утримує у себе їхнього екс-прем'єра - Obzor24

За данними Лівану Саудівська Аравія утримує у себе їхнього екс-прем’єра

Влада Лівану вважає, що колишній прем’єр-міністр країни Саад Харірі утримується в Саудівській Аравії, звідки він зробив заяву про складання своїх повноважень, повідомили Reuters два високопоставлені чиновники в ліванському уряді.

За данними Лівану Саудівська Аравія утримує у себе їхнього екс-прем'єраЩе один високопоставлений політик, близький до Харірі, повідомив, що Саудівська Аравія наказала йому піти у відставку і взяла його під домашній арешт, пише Обзор24 посилаючись на НВ.

Четверте джерело, знайоме з ситуацією, також підтвердило, що Ер-Ріяд контролює Харірі і обмежує його пересування.

Саудівська Аравія заперечує, що Харірі знаходиться під домашнім арештом.

Нагадаємо, що 5 листопада прем’єр-міністр Лівану Саад Харірі пішов у відставку. У телезверненні з Саудівської Аравії він повідомив, що робить це з побоювань за своє життя.

Він заявив, що його країну захопило підтримуване Іраном шиїтське угрупування Хезболла. За словами Харірі, Іран “сіє страх і руйнування” в сусідніх країнах, в тому числі в Лівані.

Саудівська Аравія вважає присутність шиїтського руху в ліванському уряді “актом війни” проти королівства. Саудівська Аравія також наказала своїм громадянам негайно залишити Ліван. Аналогічне рішення також прийняв уряд Кувейту.

У Лівані закликають Саада Харірі повернутися на свою посаду.


Іран і Саудівська Аравія звинувачують один одного в підриві регіональної безпеки і підтримують протилежні сторони в конфліктах, в тому числі в Сирії, Ємені та Іраку.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...