<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Під час навчань "Захід-2017" РФ відключила від телекомунікацій частину Балтії — екс-прем'єр Литви - Obzor24

Під час навчань “Захід-2017” РФ відключила від телекомунікацій частину Балтії — екс-прем’єр Литви

Литовські експерти були дуже стривожені проявами нових можливостей Росії у кіберпросторі.
Росія під час навчань «Запад-2017» відключила від телекомунікацій частину Балтії. Про це заявив екс-прем’єр-міністр Литви, ініціатор «Плану Маршалла» Андрюс Кубілюс, повідомляє tyzhden.ua.

zahid-2017

“Ці навчання показали, що Кремль може бути дуже небезпечним для всього регіону. Наскільки я знаю, литовські експерти були дуже стривожені проявами нових можливостей Росії у кіберпросторі, можливостей електромагнітного впливу. Під час навчань значну частину території балтійських країн росіянам вдалося відключити від телекомунікацій”, – заявив Кубілюс.

Водночас, він підкреслив, що його “абсолютно не дивує” інформація Генштабу Збройних сил України про те, що Росія після навчань залишила в Білорусі частину свого озброєння та кілька тисяч військовослужбовців.

“Ми розуміємо, що Кремль намагається посилити свою присутність як на кордоні з Україною, так і в Білорусі. Звичайно, що ми повинні бути солідарними, уважними і шукати можливості для посилення своїх військових ресурсів і стабільності в регіоні”, – констатував Кубілюс.
Водночас, литовський політик підкреслив, що найголовнішою метою Кремля є “не великі військові перемоги в Україні, а політична перемога”.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В районе Донецкого аэропорта у боевиков взорвался склад с боеприпасами, несколько погибших (ВИДЕО)

“Там очікують, що невдоволення людей темпами реформ й економічним розвитком могло б привести до влади в Україні політичні сили, які влаштують Кремль”, – констатував литовський політик.

У жовтні глава МЗС Латвії Едгар Ринкевичс інформував, що часткові збої в роботі сотових мереж та номеру служби порятунку “112” під час навчань “Запад-2017” могли бути демонстрацією можливостей РФ у сфері радіоелектронної боротьби.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Наконец мы до тебя добрались!» — В Киеве толпа протестующих едва не линчевала Зоряна Шкиряка (ВИДЕО)

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...