<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> До Львова прибули молдавські військові, які проігнорували наказ президента Додона - Obzor24

До Львова прибули молдавські військові, які проігнорували наказ президента Додона

Незважаючи на заборону проросійськи налаштованого президента Молдови Ігоря Додона, в п’ятницю, 8 вересня, до Львова для участі в міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017 прибули 57 молдавських військовослужбовців.

1504865687-3235

Про це повідомив керівник медіа-центру Міноборони у Львові полковник Олександр Поронюк, передає Інтерфакс-Україна, інформує Вголос.

«Сьогодні на полігон прибули 57 військовослужбовців Збройних сил Молдови, які візьмуть участь в «Репід Трайдент-2017», – розповів О. Поронюк агентству в п’ятницю.

За його словами, представники ЗС Молдови брали участь у всіх підготовчих конференціях до цих навчань.

Також він розповів, що 8 і 9 вересня на Яворівський полігон прибувають учасники навчань. Всього в «Репід Трайдент-2017» візьмуть участь 2,5 тисячі військовослужбовців з понад 10 країн світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Угрозы Кличко журналисту попали на видео

Урочисте відкриття навчань відбудеться 11 вересня о 9:00 в центральному військовому місті Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Яворівському полігоні.

Як повідомлялося, уряд Молдови в середу вранці схвалив участь молдавських військовослужбовців у багатонаціональних військових навчаннях «Rapid Trident-2017» в Україні. У той же день президент Молдови Ігор Додон призупинив дію постанови уряду про участь військовослужбовців у військових навчаннях в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таможенники за взятки пропустили в Украину 800 авто на еврономерах

Вам також має сподобатись...

Loading...