<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Водолази знайшли тіла загиблих моряків в пошкодженній частині ракетного есмінця США - Obzor24

Водолази знайшли тіла загиблих моряків в пошкодженній частині ракетного есмінця США

Водолази знайшли останки тіл, коли оглядали пошкодження корпусу корабля, який зараз перебуває на військовій базі у Сінгапурі.

Водолази знайшли тіла загиблих моряків в пошкодженній частині ракетного есмінця СШАВодолази знайшли останки тіл моряків з американського ракетного есмінця “Джон Маккейн”, який зіткнувся з танкером у Тихому океані. Про це повідомляє BBC.

Зазначається, що тіла виявили не у відкритому морі, де другий день триває пошукова операція, а у пошкодженому корпусі корабля, який зараз перебуває на військовій базі у Сінгапурі, пише Обзор 24 посилаючись на Тиждень.

При цьому тіла скількох моряків були виявлені, не повідомляється.

У свою чергу командувач Тихоокеанського флоту США Скотт Свіфт також заявив, що малайзійські військові знайшли одне тіло, однак особу загиблого поки не встановлено.

Після аварії стало відомо про зникнення 10 моряків, кораблі кількох країн шукають їх біля узбережжя Малайзії.

Як повідомлялось, ракетний есмінець ВМС США John S. McCain (“Джон Маккейн”) зіткнувся з торговельним танкером Alnic MC в Тихому океані біля берегів Сінгапуру, унаслідок чого щонайменше 10 американських моряків зникли безвісти, а п’ятеро травмовані. За попередніми даними, есмінець отримав пошкодження в районі корми.

Вам також має сподобатись...

Loading...