<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Нові факти по справі збитого малазійського Boeing-777 над Україною, де на записах опізнали російсього генерал-майора (ВІДЕО) - Obzor24

Нові факти по справі збитого малазійського Boeing-777 над Україною, де на записах опізнали російсього генерал-майора (ВІДЕО)

Один з підозрюваних, який, можливо, був причетний до катастрофи малазійського Boeing-777 рейсу MH17, збитого над Донецькою областю, впізнаний Україною як співробітник Державного розвідувального управління Росії.

Про це пише голландський портал nrc.nl, посилаючись на дані голландської прокуратури, яка веде розслідування катастрофи.

Нові факти по справі збитого малазійського Boeing-777 над Україною, де на записах опізнали російсього генерал-майора (ВІДЕО)

“Це перша конкретна вказівка на те, що голландська прокуратура розглядає версію участі високопоставлених російських (колишніх) військових”, – – пише видання.

Прокуратура Нідерландів опублікувала чотири перехоплених телефонних розмови про катастрофу MH17.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ – Ляшко вважає, що саме Україна фінансує війну проти себе [ВІДЕО]

Прокуратура не називає імен тих, хто телефонує, але заявила, що це була розмова між “сепаратистами”. Офіцер прокуратури Фред Вестербейк розповів по телебаченню про те, що “записи справжні”, і що “вони нами перевірені вздовж і впоперек”.

Одна з перехоплених розмов вже незабаром після катастрофи була опублікована українськими спецслужбами СБУ.

За цією “реконструкцією” СБУ впізнала одного з учасників розмови Сергія Миколайовича Петровського, офіцера російської військової розвідки ГРУ. В розмові “Хмурий” – позивний Петровського – повідомляє, що він пішов з армії у квітні 2014 року в званні генерал-майора.

Відразу ж після звільнення з армії, Петровський приєднався до одного з лідерів бойовиків Ігоря Гіркіна, відомого також під прізвищем Стрєлков.

На момент катастрофи Петровський був офіцером розвідки і заступником Стрєлкова в Донецьку. На аудіозаписуСБУ чути, як співрозмовник Петровського привітався з ним, як з “Миколайовичем”. У версії нідерландської прокуратури ця частина запису прихована перешкодами.

За даними прокуратури, імена були приховані через безпеку людей на запису, хоча вони вже доступні в Інтернеті.

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ – ВНИМАНИЕ! В Киеве снова теракт, на этот раз взрыв возле НАУ (ФОТО)

Запис показує, що Петровський, можливо, є ключовою фігурою в кримінальному розслідуванні.

Наприклад, цей колишній генерал-майор організував транспортування ракетної системи БУК до Донецька, а звідти – далі в зону бойових дій.

“Не треба її нікуди ховати, вона зараз піде туди, ти зрозумів куди”, – говорить Петровський своєму співрозмовнику “Буряту”.

Петровський користується непрямими фразами – “Це те, що я думаю?” – Але Бурять менш обережний: “Так, так, так, “Бук”.

Як раніше вже повідомляла нідерландська прокуратура, є багато ознак того, що MH17 був збитий БУКом.

Бойовики в східній Україні використовують українські мобільні телефонні мережі, які легко перехопити.

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ – Видео с трагическим экспериментом учителя рвет интернет. Уже более 500 тыс. просмотров (ВИДЕО)

В останні місяць СБУ опублікувала на YouTube велику кількість цих розмов. На YouTube можна також знайти інші звукові файли з Петровським.

Підозрюваний офіцер розвідки також є тією людиною, яка веде діалог на двох нових телефонних розмовах, опублікованих прокуратурою в понеділок, 1 квітня.

З даних розмов з’ясовується, що “Бук” після авіакатастрофи був транспортований в Росію групою чоловіків під керівництвом людини з позивним “Бібліотекар”.

Рейс MH17 компанії “Malaysia Airlines” розбився 17 липня 2014 року поблизу села Грабово. Всі 298 пасажирів, у тому числі 196 голландців, загинули.

Незалежне журналістське розслідування ще раніше вказувало на докази причетності Росії.

Як наголошується в дослідженні сайту Bellingcat, ракетна установка “Бук”, яка була сфотографована і знята на відео 17 липня, недалеко від місця аварії, раніше була частиною військового конвою з Росії, недалеко від кордону з Україною.

Нідерланди очолюють розслідування міжнародної дослідницької групи (JIT), в яку входять також Австралія, Бельгія, Малайзія та Україна.

Через напружені відносини з Росією це розслідування проходить надзвичайно складно. Москва заперечує, що причетна до авіакатастрофи, і заявляє, що MH17, ймовірно, був збитий українським винищувачем.

джерело: eurointegration.com.ua

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...

Залишити відповідь