<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Breitling Superocean - водонепроникність на глибині до 200 м - Obzor24

Breitling Superocean – водонепроникність на глибині до 200 м

Годинники Breitling давно довели своє виняткове право бути першими. Хронографи, створені для пілотів і підводників, які поєднують у собі силу відразу двох стихій: неба і води. Всі колекції відомого швейцарського бренду відрізняються підвищеними показниками міцності, настільки необхідними для екстремальних умов визначення часу. Годинник з відомим логотипом у вигляді крил, якоря та англійської літери «Я» оснащені найсучаснішими хронографическими опціями, здатними визначати сторони світу, часові пояси, астрономічні фази і т. д.

Серед багатого вибору «брайтлингов» особливу увагу привертають моделі з колекції Breitling Superocean. Щоб зрозуміти причину всенародної слави лінійки, досить поглянути на точні копії годин для занурення: вони представлені в каталозі інтернет-магазину Імідж і готові стати вашою власністю.

Хронометри для дайверів з водонепроникність 660 фунтів (тобто на глибині 200 метрів) буквально «не бояться» ні води, ні тиску. Герметичні сталеві корпуси і міцні ходові елементи залишаються пунктуальними весь період вашого перебування у владі моря. Антикорозійні властивості покриття не дають солі найменшого шансу для впливу. Прототипом декількох лінійок-послідовників «супер-океанів» стала модель 1950-го року – легендарний флагман годин для мариністів.

Час занурень з Superocean Hеritage – багатий функціонал годин для професіоналів

Superocean

Хронометри для дайверів з водонепроникність 200 метрів випускаються в 42 – х і 46-милиметровых корпусах круглої форми. Темний обертовий безель, кольорове розмаїття циферблата, легкий декор у вигляді кільця з позолотою (у деяких моделей), сталевий браслет в міланському плетінні або перфорований каучуковий ремінець з елегантною застібкою – все це створює дивно гармонійний і стильний ансамбль підводника.

При відмінних зовнішніх характеристиках, у Superocean Hеritage гідні робочі якості. Офіційний механізм з автопідзаводом підтверджений сертифікатом. Лічильники на позначці 3 і 9, збільшений запас ходу, а у моделей Breitling Superocean Chronoworks – прозора задня частина, через яку легко милуватися «живим» рухом чорного ротора.

Весь світ Breitling збережений у фірмових репліках. У кожній моделі з колекцій:

  • Avenger,
  • Chrono-Matic,
  • Colt,
  • Montbrilliant,
  • Professional і т. д. –

присутній виразний стиль динаміки, популярний як у ділових чоловіків, так і не поступаються їм у лідерстві жінок.

Більш детально про колекцію: https://imidge.com.ua/collections/breitling/superocean-heritage/

Джерело: http://from-ua.com/news/401627-breitling-superocean-vodonepronicaemost-na-glubine-do-200-m.html

Вам також має сподобатись...

Loading...